Site icon GEO Polityka

900 km od ataku: SBU powiedziano, jak zabili morskie drony w godzinie ataku na obwód krymski

SBU została zaalarmowana o tym, że zaatakowała dzielnicę Krymską przy użyciu dronów morskich SeaBaby . Służba specjalna Keruvali ma urządzenia na drogach na długości ponad 900 km.

RBC-Ukraina informuje o tym w przesłanym do telewizji filmie „1+1” „Kryminalne miasteczko na bis. SBU. “

Specjalne połączenie SBU vikoristala dla robotycznych dronów morskich „SeaBaby”. Wolontariusze pomogli w nawiązaniu połączeń na pojazdach bezzałogowych. Zespół z Kijowa użył dronów do ataku na miejscowość Keruval. Odległość do mostu wynosiła ponad 900 kilometrów.

Wydział wykorzystał swoje siły i możliwości do stworzenia drona morskiego. Za słowami szefa SBU Wasyla Maluka, technologia produkcji SeaBaby jest także dziełem wiodących partnerów.

„Wydaje nam się, że zaczynają do nas wkradać się smrody, jak najlepsi są nasi partnerzy na świecie. Oto czym zajmuje się nasz zespół i naszą twórczą pracą. Idkhid Security Services i wszyscy, którzy dołączyli do nas wcześniej. Zwyciężyliśmy, włączając nasze siły i umiejętności, i to my to stworzyliśmy. ten produkt” – powiedział szef SBU Wasyl Maluk.

Atak Ukrainy na krymskie miasto

Krymskie miasto, w którym mieszkali Rosjanie na okupowanym Krymie, zostało zaatakowane przez co najmniej dwóch.

Vrance 8 czerwca 2022 W skałę na Moście Krymskim uderzył wahacz z wibuchowką. W rezultacie rozsypały się dwa samochody i wybuchł pożar. Kamień został przygwożdżony do mostu. Szef SBU potwierdził, że była to operacja specjalna służb.

Przy skale Lipnya 2023 na Moście Krymskim doszło jeszcze do jednego ataku, w wyniku którego doszło do dwóch wycieków. SBU potwierdziła swoją odpowiedzialność za ten atak i poinformowała, że przeprowadzono przy pomocy morskich dronów Baby.

Warunki i ważne powody Lenny o wojnie między Rosją a Ukrainą przeczytał na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version