Site icon GEO Polityka

Podczas Close Gathering armia amerykańska została zaatakowana przez rakiety i drony

Amerykańskie wojska w Iraku i Syrii były kilkakrotnie atakowane z powodu wyczerpania się rakiet i czterech uderzeń drony w sprawie niedawnego wiecu Syrii za kilkoma rakietami i dronem.

Również w Iraku z bazy lotniczej Ain al-Asad wystrzelono pewną liczbę dronów, aby bezpośrednio zbliżyć się do Bagdadu, gdzie w pobliżu stacjonowały siły amerykańskie Lotnisko Erbil o zmierzchu.

Ataki te rozpoczęły się następnego dnia po tym, jak Stany Zjednoczone rozpoczęły atak na potężną grupę Hezbollah, która zbliżała się do Iranu.

Urzędnicy amerykańscy twierdzą, że że 23. liścia w Iraku miało miejsce 36 ataków na siły międzynarodowe i amerykańskie, a w Syrii – 37.

Ataki na bazy wojskowe USA w Near Gathering

Zobacz, jak bojownicy Hamasu rozpoczęli wojnę z Izrael w bliskim zgromadzeniu Odnotowano dziesiątki ataków na wojska amerykańskie. Według informacji Centralnego Dowództwa USA w wyniku takich ataków rannych zostało 20 osób.

Stany Zjednoczone przeprowadziły ataki na dwa irańskie cele w Syrii. W wyniku 21 ataków na bazy USA, USA zarządziły ataki powietrzne w odpowiedzi na atak na bazę lotniczą Al-Assad w Iraku i zostały zlikwidowane w latach Od pięciu do ośmiu bojowników.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version