Site icon GEO Polityka

Dan Balan opowiedział o swoim ślubie i swojej przyszłej żonie: jedynej w swoim rodzaju

Twitter LinkedIn VK

Taką informację przekazała Sensatsiya, podaje URA-Inform.  

Ekaterina Osadchaya postanowiła zapytać piosenkarza, co dzieje się w jego życiu osobistym i czy w ogóle zamierza się pobrać. Przecież według oficjalnej wersji nigdy nie był żonaty i nie ma dzieci.

Dan przyznał, że ma bardzo pozytywny stosunek do tradycyjnego formatu związków, ale nie jest pewien, czy kiedykolwiek to zrobi wyjść za mąż. Według niego pragnie zarówno ślubu, jak i swojej ukochanej żony. Jednak wymagania wobec przyszłej narzeczonej są tak wysokie, że doskonale zdaje sobie sprawę z niemożliwości spotkania takiej kobiety w prawdziwym życiu.

Dan Balan marzy o zawiązaniu węzła małżeńskiego z pięknością, która zmotywuje go do ruchu do przodu. Jednocześnie jest na tyle zrealizowaną i ambitną osobą, że mało kto jest w stanie zwiększyć jego i tak szybkie tempo.

&171; Zawsze wiedziałem, że to (ślub) jest dla mnie bardzo ważne. Jeśli to zrobię, stanie się to tylko raz w życiu i musi to się wydarzyć naprawdę. Wszystkie moje doświadczenia z kobietami stały się dla mnie lekcjami. Każda z nich mnie czegoś nauczyła i pewnie ja ich też czegoś nauczyłem” – powiedział.

Przypominamy, że już wcześniej pojawiały się doniesienia, że ​​Tina Karol znalazła się w ramionach sławnych mężczyzn: wreszcie nie sam.

Źródło informacji

Exit mobile version