Site icon GEO Polityka

W Kijowie i regionie pracownicy energetyczni przenieśli reżim do osiedli: jaki jest powód

W rejonie Kijowa będzie dziś padał mokry śnieg i porywisty wiatr. Ze względu na pech branży energetycznej konieczne jest przeniesienie reżimu z rąk władz.

RBC-Ukraina informuje o tym w komunikatach do DTEK.

< p>“Zgodnie z prognozami synoptyków do końca 23-24 opadu liści” nadejdzie mokry śnieg i porywisty wiatr. Energetycy w trybie silnym przygotowują się do usuwania skutków poważnych awarii zaraz po ich wystąpieniu, ” – powiedzieli.

Inżynierowie energetyczni domyślili się, że jest to nieprzyjemne, a warunki pogodowe mogą powodować upadek drzew i pękanie przewodów. Apeluje się do Ukraińców, aby zachowali ostrożność, nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa i nie zbliżali się do linii energetycznych.

Pogoda w pobliżu Kijowa

Prognozy wyprzedzili krzywą, więc opadanie 23 liści prawdopodobnie spowoduje znaczącą zmianę w poglądach na temat pogody.

Zgadnijcie, co w środę będzie 22. liść opadł, Kijów pokrył się pierwszym śniegiem.

< p>KMDA wezwała wody o bezpieczeństwo w dorozach iw godzinie ucisku. Prosimy nie parkować samochodów wzdłuż uzbeckich dróg ani na chodnikach, a także nie wjeżdżać samochodami na wolne miejsca, aby nie tworzyć korków.

Jutro w Kijowie w związku z cieplejszą pogodą wiać będzie ponury wiatr. Deszcz, miejscami mokry śnieg. W dzień pogoda w stolicy ociepli się do +5 stopni, w nocy – blisko zera.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie .

Exit mobile version