Site icon GEO Polityka

„Krytyczny okres” wojny i nowe cele dla Rosji: wywiad ujawnia plany Putina

Wojna Federacji Rosyjskiej przeciwko Ukrainie na pełną skalę osiągnęła „okres krytyczny” , alias dyktator Wołodymyr Put Wciąż liczy się to, że nie ma bramy i jest gotowy do kontynuowania agresji jeszcze przez długi czas. Co więcej, Kreml ma plany wobec innych krajów.

Proces toczy się w kolumnie szefa Służby Wywiadu Zagranicznego Ukrainy Oleksandra Litwinienki dla Interfax-Ukraine, raportuje RBC-Ukraina i celuje niżej. Yogo Thesezi .

Jak zauważa Litwinienko, szalejąca od 21 miesięcy wojna Rosji z Ukrainą osiągnęła okres krytyczny. Również dzisiaj, według ważnej oceny zamierzeń wroga, wiele stoi na krawędzi. Tomek w kolumnie win opisał, jak natychmiast przejąć tę wojnę z Kremla.

„Triumfalne zwycięstwo” czy „żałosna porażka”

Rosyjski dyktator Wołodymyr Putin uważa, że ​​Kreml, po nieudanej próbie pokonania Ukrainy w ciągu trzech dni wojny na wielką skalę, przekroczył punkt porażki na granicach z ruch. Dla nowego potentata Putin może albo „triumfalnie wygrać”, albo „marnie przegrać”.

Szef Kremla uważa, że ​​„odwrócenie” Ukrainy i odzyskanie „historycznych ziem rosyjskich” oraz odnowienie imperium jest możliwe tylko w granicach globalnej rewolucji światowej. W każdym razie proces taki może trwać 10–15 lat i towarzyszyć mu będą konflikty o różnej skali i natężeniu. Nie uwzględniono wojny nuklearnej.

W której wojna z Ukrainą jest akceptowana przez Kreml jako ważny, ale nie zjednoczony front Federacji Rosyjskiej, która w rzeczywistości prowadzi lekką wojnę ze Stanów Zjednoczonych i całego Y.

Jakie są tajemnice Putina

Patrząc na opisy literatury, Kreml przygląda się, jakie są tajemnice, i siebie:

Po pierwsze

Aby obalić pierwsze dowództwo, Kreml „oczyścił” pole polityczne z przeciwników i w ten sposób zapewni stabilność gospodarki i bezpieczeństwa procesów politycznych.

< p>Ponadto Federacja Rosyjska przygotowuje się do rozpoczęcia w 2026 r. produkcji wojskowej, która będzie wspierać zakrojone na szeroką skalę działania bojowe o dużej intensywności, a w 2028 r. do odnowienia zdolności wojskowych, takich jak i są one niewielkie przed inwazjami na Ukrainę na dużą skalę w 2022.

To właśnie tutaj powstał budżet Rosji na lata 2024-2026.

Inne

W Moskwie planują utworzenie alternatywnej koalicji władzy do Sunset, tzw. „koalicji większości”. Ta formuła „Globalnego Dnia+” może promować modele alternatywne wobec Zachodu Słońca (polityczne, gospodarcze, finansowe, humanitarne, wartościowe itp.).

Meta Rosji w koalicji to przede wszystkim „normalizacja Zachodu”, przekształcenie go w inny region (euroatlantycki) z perspektywą dalszego przywrócenia krajów zachodnich do swoich regionów (Pivnich do Ameryki, Europy, Azji ), a USA – po prostu w kolejnej krawędzi światła.

Dla którego agresor musi, w tym wzmożonym szantażem nuklearnym, przełamać wolę podejścia do konfrontacji, pokonać nadchodzące elementy, tak że smród można „niezawodnie zgubić”, a ślad „przyjść pokojowo”< /p>

Kluczową rolę odgrywa tu zwiększone zaangażowanie militarne Federacji Rosyjskiej, Chin i innych krajów koalicji większościowej. W tym przypadku wynik wojny Federacji Rosyjskiej z Ukrainą ma także znaczenie globalne.

Po trzecie

Również szef Putina przygotowuje się na przyszłą agresję Federacji Rosyjskiej na inne kraje Państwa. Priorytetem jest Mołdawia i kraje bałtyckie: Litwa, Łotwa, Estonia: cała zachodnia część całej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.

Kreml rozpoczął już takie przygotowania pod hasłem „łamania praw obywateli Obywatele Rosji” (naprzód Łotwa, jęk E).

Po wydaleniu rosyjskich dyplomatów-szpiegów Rosjanie aktywnie infiltrują krańce Europy, tuż przed Piwdenną, wraz ze swoimi agentami, tworząc firmy, organizacje pozarządowe itp. Oraz oznaki przygotowania infrastruktury do działań wspierających wielką wojnę.

Po czwarte

Rozwiązanie konfliktów na Bliskim Wschodzie, w Afryce i na Bałkanach leży także pod kontrolą rozkazy dyktatora Kremla.

Poza tym warstwa ogromnej armii Wagnera PCV Jewgena Prigożyna nie oznacza, że ​​Kreml dostrzegł „modus operandi” Prigożyna na kontynencie. W Rosji tworzą „korpus ekspedycyjny”, w skład którego wchodzą nie tylko nadwyżka „Wagnera”, ale także Administracja Państwowa Sztabu Generalnego, Służba Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej i FSB.

Federacja Rosyjska nie osłabi też szybko swoich pozycji na Zachodzie, przed Francją, w regionie Sahelu i zagalom w Afryce. Mówimy o zasobach naturalnych, wysiłkach na rzecz ograniczenia dostępu Europejczyków do uranu, ropy i gazu oraz o potrzebie alternatywnych dostaw rosyjskich dostaw.

Cele Putina na Ukrainie

Gotowość wroga do walki na wojnie

p>

Cele szefa Kremla w czasie wojny staną się niezmienne. Chcemy zagarnąć jak najwięcej terytorium Ukrainy, bo dla Rosjan mówimy o „zwrocie ziem pierwotnie rosyjskich”.

Wojna osiągnęła obecnie etap pogłębiania się i istnieje coraz więcej dowodów na to, że Kreml jest gotowy do prowadzenia wojny w przyszłości. Urzędnik tzw. „SVO” w planie obsady armii na lata 2024–2025 uwzględnia infekcję Federacji Rosyjskiej i uważa, że ​​nadal są wystarczające środki do przeprowadzenia agresji. Jednocześnie odbudowano Moskwę, tak że wewnętrzne zasoby Ukrainy „zbliżają się do całkowitego wyczerpania”.

Jednym z „kluczy” jest wewnętrzna destabilizacja na Ukrainie

Kreml także chciał zmienić swoją strategię, a kluczem do zwycięstwa jest wewnętrzna destabilizacja na Ukrainie nr 2. Wróg chce skoncentrować się na trzech zadaniach:

W jaki sposób Rosjanie dojdą do władzy po uroczystej administracji. Szanują to, więc niezależnie od tego, co się stanie, nie uda nam się zatrzymać sytuacji, a na Ukrainie panuje chaos. Na Kremlu jest jasne, że Zahid dobrze zrobi, jeśli spowolni pomoc, w przeciwnym razie uda się do Federacji Rosyjskiej z propozycjami warunków negocjacji i spowolnienia wojny.

Tutaj możesz dodać, że Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oświadczył niedawno, że Rosja chce wsadzić go do więzienia do końca 2023 roku, za co wymyślił plan destabilizacyjny pod nazwą „Majdan- 3”.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Przypuszczamy, dawniej naczelny dowódca ZSU Walerij Załużny po opublikowaniu w „The Economist” artykułu, w którym pisze, że Ukrainie grozi wojna i opisuje drogi rewolucji.

Natomista Prezydent Wołodymyr Zełenski stwierdził, że Ukraina jest gotowa do walki w przyszłości, ale ze względu na moją identyfikację ofiar.

W ostatnim czasie Ukraina coraz częściej przepowiadała przedłużającą się wojnę, która może nastąpić w 2024 roku. O tym, jak może rozwinąć się sytuacja na froncie, przeczytaj w materiałach RBC-Ukraina.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą znajdziesz w RBC- Kanał ukraiński w Telegramie.< /em>

Exit mobile version