Site icon GEO Polityka

Gwiazda „Doktorki” spodziewa się drugiego dziecka: zdjęcia w ciąży

Ukraiński aktor Aleksiej Nagrudny, znany z roli w serialu „Lekarka. Nowe życie” – niespodziewanie przyznał, że po raz drugi zostanie ojcem – pisze WomanEL. Informację o zbliżającym się powiększeniu rodziny ogłosił w wywiadzie dla kolumny „ZhVL Presents”.

Według Nagrudnego o ciąży swojej żony, dyrektorki castingu Swietłany Goroszkowej, dowiedział się w tym samym dniu dzień otrzymał rolę Jurija Serdiuka w serialu telewizyjnym. Para postanowiła zachować tę wiadomość w tajemnicy, ale pewnego dnia aktor prawie ujawnił ją na planie.

Wellboy przegrał pozew z wytwórnią i musi zapłacić ogromna kwotaZdrowie jest zagrożone: jak sieci społecznościowe wpływają na organizm Aleksiej Nagrudny po raz drugi zostanie ojcem. Źródło: facebook.com/1plus1.ua

Oczywiście nikt nie wiedział, nikomu nie powiedzieliśmy. Byliśmy w 12-13 tygodniu ciąży. Zdjęcia właśnie się odbywały i według mojego scenariusza tam również powinno trwać 12-13 tygodni. Włączają wygaszacz ekranu na USG, zakładam rękawiczki, podchodzę do monitora i mówię: „To nie jest 12-13 tydzień, to jest płód gdzieś w wieku 14-15 lat, to złe zdjęcie”. I tu uświadomiłem sobie – płonę

, przypomniałem sobie celebrytę.

Powiedział, że kochankowie wybrali już imię dla swojego przyszłego syna – Jewgienija Aleksiejewicza. Zaznaczając, że w styczniu urodzi się ich dziecko, aktor podzielił się z widzami swoimi planami na przyszłość, m.in. budową domu dla dużej rodziny na nowej działce w Gostomelu w obwodzie kijowskim.

Aleksiej Nagrudny po raz drugi zostanie ojcem. Źródło: facebook.com/1plus1.ua

„Lekarz kobiet. Nowe życie” odegrało znaczącą rolę w karierze Aleksieja Nagrudnego, stając się ważnym krokiem w jego karierze aktorskiej. Zauważając, że na planie nie ma już rosyjskich aktorów, wyraził chęć wcielenia się w przyszłości w rolę psychiatry lub psychologa.

Przypominamy, że serial „Lekarz kobiet” ” jest obecnie na antenie. Nowe życie”, w którym Aleksiej gra główną rolę. Program zebrał wysokie oceny, a niedawno podzieliliśmy się kilkoma ciekawymi faktami na temat nowego dramatu medycznego.

Źródło informacji

Exit mobile version