Site icon GEO Polityka

Porozumienie podpisała policja. Mieszkaniec Kupjańska został skazany na 13 lat więzienia za szpiegostwo ze strony Federacji Rosyjskiej

Mieszkaniec Kupjańska spivpratsyuvav z Rosjanami i włastuwawszami przed nimi do funkcjonariusza organów ścigania .

RBC-Ukraina informuje o tym w komunikacie do Prokuratury Generalnej.

Jak ustalili śledczy, mieszkaniec Kupiańska współpracował już wcześniej ze służbą transportu drogowego Ukrainy pod policją, po czym Ishov na emeryturę w służbie losu. Jednak po zajęciu miejsca zaczęli współpracować z Rosjanami.

Mężczyzna wykorzystał ich i dobrowolnie otoczył siedzibę tzw. „wojewódzkiego inspektora służby patrolu drogowego” grupa służb patroli drogowych Departament Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zapytania wewnętrzne Czasu Administracji Cywilnej Obwodu Charkowskiego.”

Współpracownik zajmował się sprawdzaniem dokumentów na punktach kontrolnych i rozpatrywaniem zezwoleń na transport drogowy.

Współpracownik zajmował się sprawdzaniem dokumentów na punktach kontrolnych i rozpatrywaniem zezwoleń na transport drogowy.

p>

Jednakże po godzinie okupacji lokalu próbowali uciec z rejestru karnego i udali się do Charkowa, gdzie zostali znalezieni w mieszkaniu znanych osób.

W roku 2023 r. zostali poinformowani zaocznie o podejrzeniu, a w ściganiu w Charkowie zaangażowani byli 7-letni współpracownicy, którzy zostali zatrzymani.

Mężczyzna został skazany przed 13 wyrokami z uwagi na ograniczenie prawa do aresztowania w organach ścigania na skałach linii 13 i konfiskata całego mienia.

Viroks dla obywateli Ukrainy

Na Ukrainie sędziowie regularnie wnoszą oskarżenia przeciwko virokis urzędnikom Federacji Rosyjskiej i obywatelom agencji rządowych .

Niedawno w obwodzie donieckim postawiono na straży dwóch mistrzów szpiegowskich, ponieważ ujawniali informacje o ekspansji ZSU. Za garaty ludzie zabrali co najmniej 8 kamieni.

Poinformowano także, że było jeszcze trzech żołnierzy, którzy pomagali rosyjskim zagarbnikom podczas okupacji terytorium z obwodów charkowskiego i chersońskiego, zostali oni skazani na karę więzienia .

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version