Site icon GEO Polityka

Atak rakietowy na Selidovoy. Liczba ofiar ponownie wzrosła

Liczba ofiar rosyjskiego ataku rakietowego na szpital w pobliżu Selidowoja w obwodzie donieckim ostatnia , wzrosła do trzech.

RBC-Ukraina informuje o tym z komunikatu przesłanego do DSNS.

Według danych strażników, w godzinie odgruzowywania, po późnym wieczorem 20. opadu liści odnaleziono ciało kolejnego martwego osobnika.

“Selidov. W wyniku zawalenia się zakładu leczniczego zginęło kolejne ciało. W sumie 3 osoby zmarły w wyniku wyniku uderzenia rakietowego. Działania awaryjne zostały zakończone” – powiedział informator.

W południe znaleziono ciało kolejnego trupa, opadły 22 liście.

Rosyjskie ataki na Selidowoj

Przypuszczam, że rosyjscy okupanci, około dwunastej nocy, spadło 20 liści, uderzyli w kopalnię i zakłady lecznicze w pobliżu Selidowoja w obwodzie donieckim.

Natychmiast poinformowano, że około 6 zostało rannych. Później ranne zostały jeszcze dwie osoby, a spod gruzów uwolnili ich pracownicy DSNS.

Wcześniej, około 15 listopada, rosyjskie wojsko również uderzyło w Selidowoj rakietami S-300. Jeden z żywych pąków potknął się pod wpływem uderzenia. Początkowo słyszano o jednej osobie zmarłej i dwóch rannych. Później liczba ofiar wzrosła do trzech osób. A liczba zabitych dochodziła do dwóch.

Według danych wojowników, cios zniszczył wiele. Roboty reagowania kryzysowego pracowały nad dwoma zadaniami. Za workami przeprowadzono rytualną operację, po opadnięciu 16 liści trzy osoby zginęły, trzy zostały ranne.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można znaleźć w RBC- Kanał ukraiński w Telegramie.

Exit mobile version