Site icon GEO Polityka

Amerykański pilot lądujący na wodzie na Hawajach: 9 osób zostało rannych

Samolot Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych wylądował na płytkich wodach Hawajów i natychmiast zatonął. 9 osób zostało rannych.

RBC-Ukraina donosi o tym z Hawaii News Now.

Wielki samolot amerykańskiej marynarki wojennej wylądował na płytkich wodach Kaneohe Creek w poniedziałek następnego dnia po przelocie nad Złotnem – lądowanie przemytu w bazie Korpusu Piechoty Morskiej na Hawajach.

Do zdarzenia doszło około godziny 14:00, a wielki samolot miał zatonąć w płytkiej wodzie. Dzherel poinformował, że na pokładzie samolotu było dziewięć osób i wszystkie dotarły do ​​brzegu.

Poinformowano, że odnieśli lekkie obrażenia.

Ekspert ds. lotnictwa Peter Foreman powiedział, że w Kaneohu Krótko mówiąc, pewną rolę mógł mieć także lądujący smog i zła pogoda.

„Pilot najprawdopodobniej wylądował w niewłaściwym miejscu, choć chciał, podczas lądowania smog. „Jest oczywiste, że wszystkie te czynniki łączą się” – powiedział Forman.

Litak Boeing P8 Poseidon

Boeing P8 Poseidon – wojskowy lot ochrony i patrolu. Fundamenty pod cywilnym Boeingiem 737-800ERX. Ma nowy kadłub, nowe skrzydło i ogon oraz ulepszony system radioelektroniczny.

P-8 Poseidon ma szeroki zakres możliwości , w tym:

Właśnie mamy nadzieję na utworzenie Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w 2013 roku. Zwyciężyły także marynarki wojenne Australii, Indii, Wielkiej Brytanii i Norwegii.

Wcześniej informowaliśmy, że Rosja wstrzymała samolot M-55. Okupanci planują wykorzystać go do celów rozpoznawczych.

Stało się także jasne, że w Uzbekistanie w okresie wstępnego szkolenia wojskowy śmigłowiec Mi-8 rozpoznał wypadek. Zginęli.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version