Site icon GEO Polityka

Ukraińska piosenkarka pojawiła się na billboardzie w Nowym Jorku

WomanEL niedawno poinformowała, że ​​31-letnia ukraińska piosenkarka KOLA opublikowała nowy teledysk do piosenki „Buti wybacz”. Praca twórcza okazała się dość łatwa i zrozumiała dla słuchacza. Choć gwiazda musiała w teledysku pogodzić się z koszmarem wysokości.

Teraz okazało się, że KOLA znalazła się w gronie listopadowych ambasadorek EQUAL UKRAINA, reprezentujących kraj na arenie międzynarodowej. EQUAL UKRAINE to inicjatywa Spotify popularyzująca twórczość artystek.

Max Barskikh zaprezentował anglojęzyczne dzieło sfilmowane w humorystycznym i groteskowym stylu< i class= "rbi rbi-plus"> Film Zlaty Ognevich został zablokowany z powodu jej nagiego biustu

Jestem na Times Square. To dla mnie zaszczyt zostać twarzą takiej playlisty jak EQUAL Ukraina z piosenką „Buti przebacz” – napisała artystka na Instagramie.

Utwór znajduje się na globalnej playliście EQUAL w serwisie Spotify, która ma prawie milion subskrybentów. Dzięki temu muzykę KOLI można usłyszeć na całym świecie, dostarczając słuchaczom niepowtarzalnych emocji i szczypty ukraińskiej kultury muzycznej.

Dzięki tym osiągnięciom piosenkarka wciąż podnosi poprzeczkę swojego twórczego sukcesu i nie staje się tylko znany przedstawiciel ukraińskiej sceny muzycznej, ale także aktywny uczestnik światowych ruchów tolerancji i równości.

Źródło informacji

Exit mobile version