Site icon GEO Polityka

Koniec wojny na Ukrainie może być bliski: wynika z sondażu przeprowadzonego w Federacji Rosyjskiej, według źródła

Twitter LinkedIn VK

Donpress przekazał tę informację, podaje URA-Inform.

< p>Według socjologów , po raz pierwszy od początku wojny zwolenników negocjacji z Ukrainą jest więcej niż zwolenników kontynuacji działań wojennych.

Jednak, jak zauważono w kanale „Kremlin Tabakerka”, wielkość widowni ankiety była niezwykle ograniczona; zaledwie 1600 osób, co wyraźnie nie może oddawać nastrojów w całym kraju. Jednakże odsetek odmów maleje, co może wskazywać, że coraz więcej Rosjan otwarcie wyraża swoje stanowisko w kwestiach wojennych i problemach.

Analitycy zauważają, że zmiana nastrojów jest procesem naturalnym, zwłaszcza biorąc pod uwagę powagę sytuacji związanej z codziennym pojawianiem się zwłok i ponad setkami tysięcy osób zaangażowanych w konflikt i strefę działań wojennych.

The najnowsze badanie Lewady wskazało wojnę jako główny problem Rosjan. 45% respondentów stwierdziło, że to konflikt, mobilizacja i ofiary śmiertelne są głównymi czynnikami wskazującymi, że kraj nie zmierza w dobrym kierunku. Drugim najbardziej niepokojącym poziomem był spadek dochodów – 25%, co ma także związek z sytuacją militarną.

Według autora publikacji Kreml regularnie przeprowadza zamknięte sondaże, aby poznać opinię publiczną.

Krążą pogłoski, że nieprzypadkowo opublikowano najnowsze opracowanie na temat gotowości Rosjan do negocjacji. Mówi się, że Administracja Prezydenta przygotowuje grunt pod ogłoszenie zakończenia operacji specjalnej na początku marca. Nie bez zainteresowania ten sam przedział czasowy został wspomniany podczas wizyty Ałły Pugaczowej w Rosji, choć bez konkretów.

Przypomnijmy, że Stany Zjednoczone wysłały sygnały do ​​Chin: to będzie trudny mecz.

>
Źródło informacji

Exit mobile version