Site icon GEO Polityka

Scholz blokuje plan Erdogana dotyczący zakupu Typhoona, – Bloomberg

Jest mało prawdopodobne, aby niemiecki kanclerz Olaf Scholz nadawał się do zwrócenia się do tureckiego prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana o zakup Winię za to Eurofighter Typhoon

Poinformowało o tym RBC-Ukraine za pośrednictwem Bloomberga.

Według słów anonimowych urzędników Erdogan z pewnością zwróci się do kanclerza na zgromadzeniu w Berlinie 17 listopada o zniesienie zakazu sprzedaży winnic, które są niezbędne do odnowy starych sił wojskowo-powstańczych.

Bez względu na wszystko, przed rozpoczęciem turecki prezydent poprosi o ponad 20 Eurofighter Typhoon Winiczuwaczowa, który może zmniejszyć swoje siły.

Dzherel dodał, że Turechchina nie zgodzi się na przejęcie Grecji przez Vinishuvacheva Rafale.

Jednak ze względu na napięcie w widoku nosów między krawędziami, co kryje się za danymi Vidannya, rosnącymi poprzez niskie odżywianie, jest mało prawdopodobne, aby Scholz nadawał się do mycia głowy Turecchini.

Niemieccy urzędnicy wskazali, że Scholz nie odpuści teraz ze względu na napięcie dyplomatyczne między sojusznikami z NATO, w tym USA i Turecchiną. Ochrona poprzez dodanie rosyjskich systemów PPO do Rosji, jej kampanię wojskową przeciwko siłom kurdyjskim w Syrii i stłumienie ratyfikacji członkostwa Szwecji w NATO.

To, co wiemy o Vinishuvach

Eurofighter Typhoon to ruch nowy bogaty Vinishuvach czwartej generacji. Jego konstrukcja pozwala znacząco poprawić manewrowość samolotu na długich krzywych natarcia oraz podczas lotu z prędkością ponaddźwiękową.

Na takim samolocie można zamontować bomby Paveway IV i EGBU-16. Ta bardzo precyzyjna zbroya mapuje kanał do nawigacji satelitarnej, dodając wskazówki do menu lasera. Można także użyć bomb precyzyjnych, aby za jednym zamachem trafić w dziesiątki celów naziemnych.

Znaczące jest to, że wiosną brytyjski parlament nalegał na dostarczenie krajom NATO samolotów Tajfun, co umożliwiłoby Ukrainie przerzut jego samolot.

Terminovy ​​Przeczytaj ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version