Madame Web: obejrzyj pierwszy zwiastun filmu z Dakotą Johnson w roli głównej

„Madame Web” — kolejny film z uniwersum Spider-Mana, który opowie historię powstania jednej z najbardziej tajemniczych bohaterek Marvela – Cassandra Webb. Jej zdolności parapsychiczne pozwalają jej widzieć „świat pająków” – pisze WomanEL.

„Madame Web”. Źródło: Instagram

Sony Pictures opublikowało zwiastun z Dakotą Johnson i Sydneyem Sweeneyem. W zwiastunie Cassandra poznaje trzy młode kobiety.

Pedro Pascal poprowadzi kultową drużynę superbohaterów w filmie „Fantastyczna Czwórka”. MarvelPrawda o ponadczasowym wyglądzie i niesamowitej sylwetce Jennifer Lopez

Rozpoczyna z nimi współpracę, aby zrozumieć swoją przeszłość i przetrwać swoją śmiercionośną teraźniejszość. To pierwsza adaptacja komiksu firmy Sony, w której główną rolę gra kobieta.

W obsadzie znajdują się także Isabella Moner, Emma Roberts, Adam Scott, Celeste O'Connor, Tahar Rahim, Mike Epps i Zosia Mamet.

“Madame Web.” Źródło: YouTube Dakota Johnson. Źródło: YouTube

Reżyseria: S. J. Clarkson („Dexter”), scenariusz: Matt Sazama i Burk Sharpless („Dracula”, „The Last Witch Hunter” i „Bogowie Egiptu”). Premiera filmu zaplanowana jest na 14 lutego 2024 roku.

O najlepszych filmach z Dakotą Johnson w roli głównej znajdziesz tutaj.

Źródło informacji

Exit mobile version