Site icon GEO Polityka

Izrael potwierdza, że ​​odkrył centrum dowodzenia Hamasu w największym szpitalu w Gazi

Izraelskie wojsko oświadczyło, że dowiedziało się o tym w największym szpitalu Gazi operacyjne centrum dowodzenia wojskowego Palestyńscy bojownicy, Hamas i ja to uratujemy.

RBC-Ukraina donosi o tym w poście w serwisie Reuters.

Izraelskie Siły Obronne (IDF) Kontradmirał Riverman Daniel Hagari mówi, że personel wojskowy którzy doszli do poziomu medycyny Al- Stwierdzono, że szefowi w rejonie Gazy znajdują się tam siły zbrojne, walki i technologiczne posiadanie Hamasu.

Izrael wcześniej zapewniał, że szpital służy jako siedziba Hamasu, a państwa nabyte od drugiego rządu oświadczyły, że jest to dane i potwierdzone przez nasz własny rozpoznanie sił.

„W Gazie nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy się udać. Nie ma tam schronów. Nie ma drzwi, którymi można by zabić Hamas. Jesteśmy dostępni i likwidowani przez terrorystów, a my zawrócimy naszych gwarantów. Te dwa święte miejsca ii” – powiedział premier Izraela Benjamin Netanjahu, wycofując swoje wojska do lekarza.

Jaki był wiatr

Na początku roku bojownicy organizacji Hamas kontrolowali skala inwazji na Izrael liu. Podczas ataku zabijali smrody, a także porywali drani wojskowych i cywilnych. Następnie Izrael ogłosił rozpoczęcie operacji „Słone Miecze” przeciwko terrorystom.

W ciągu tej godziny żołnierzom Sił Obronnych Izraela udało się przejąć kontrolę nad Gazą – największym miejscem w Strefie Gazy. Ten sam smród poczuli urzędnicy przebywający w pobliżu miasta, zamykający parlament.

W środę 15 listopada wojska izraelskie obudziły parlament w Gazie po zwycięstwie bojowników Hamasu.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version