Site icon GEO Polityka

Trzeba rozpocząć negocjacje – na Zachodzie wojsko dało Kijowowi nowy sygnał (wideo)

Twitter LinkedIn VK

Taką informację przekazał kanał telegramu „Insider UA”, podaje „URA-Inform”.  

„W ciągu ostatnich dwudziestu lat Zachód starał się postrzegać Ukrainę jako zwycięzcę konfrontacji z Rosją, opierając się na postrzeganej wyższości moralnej. Jednak takie podejście okazuje się nieskuteczne», — stwierdził dowódca wojskowy.

Reisner wyraził opinię, że dla powodzenia Ukrainy konieczne jest wysyłanie do kraju 3-4 pociągów tygodniowo z ładunkiem wojskowym. Podkreślił jednak, że istnieje szeroka gama broni, którą można przekazać w ramach wsparcia.

Jeśli jednak zdaniem Reisnera okaże się to niemożliwe, trzeba się do tego przyznać z dystansem. krytyka.

„W tym przypadku ważne jest, aby uczciwie poinformować naród ukraiński o obecnej sytuacji i musimy rozpocząć negocjacje” – ‚ – powiedział następnie.

Wojsko podkreśla, że ​​strategiczny sukces Ukrainy wymaga aktywniejszego wsparcia w oparciu o konkretne dostawy sprzętu wojskowego. Mówi jednak także o znaczeniu uczciwej i otwartej dyskusji na temat realnych możliwości i perspektyw w celu znalezienia najlepszego rozwiązania w interesie bezpieczeństwa Ukrainy i porządku światowego.

Przypomnijmy, że Miedwiediew zareagował na pomysł przyłączenia się Ukrainy NATO podczas wojny: nieźle, ale ważny krok naprzód.

Źródło informacji

Exit mobile version