Site icon GEO Polityka

Dwa przemówienia. Zełenski powiedział sojusznikom, czego będzie potrzebować Federacja Rosyjska, aby pokonać wojnę

Sojusznicy Ukrainy muszą zaakceptować dwa przemówienia, aby Rosja straciła yni. Zokrema, smród po żniwach śmierdzi.

RBC-Ukraina informuje o tym w wiadomości do biura kerivnika do Kancelarii Prezydenta Michaiła Podolaka na Telegramie.

< /p>

W jego słowach Rosja jest zajęta ważnymi bitwami i nigdzie jej nie można znaleźć, a reputacja jej armii wydaje się „bardzo nieprzedstawialna”.

„Rosja już martwi się militaryzacją cały kraj, bez przerwy mobilnie dzwonić do niepotrzebnych ludzi z biednych regionów i z więzień, strzelać do pocisków. A wszystko tylko po to, by stanąć na Ukrainie. Rosja nie wygląda już jak wczorajszy „błysk światła” – dodał Podolak.

< p>Dodał, że teraz kraj agresor myśli o tych, aby stanąć w defensywie, chronić się i stracić kontrolę nad okupowanymi terytoriami.

„A jeśli nic się nie stanie, jeśli Rosja definitywnie przegra wspólnicy są winni przyjęcia dwóch przemówień. Persza: Rosja może i jest winna przegranej. Powtórzę raz jeszcze: możesz i powinieneś tracić pieniądze. To jest ważne dla nas wszystkich. Inaczej mówiąc: istotna jest efektywność – jej efektywność technologiczna, łatwość obsługi i terminowość dostaw. A jednocześnie – jedyna słuszna decyzja” – stwierdził szef OP.

Apel Ukrainy o wdrożenie ustawy

Wydaje się, że przed Radą Ministrów pojawił się były Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba Rada UE. Proszę o poprawę sytuacji naszego wojska.

Szef Ministerstwa Zdrowia wyraził szacunek swoim kolegom z krajów UE za przekazanie samolotów bojowych, artylerii, systemów rakiet wielokrotnego startu , pojazdy opancerzone, czołgi, amunicja, elektroniczne systemy walki, radary, drony, rakiety dalekiego zasięgu i nie tylko.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją i Ukraina na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version