Zełenski ma nową strategię wojenną: informator OP ujawnił, co planuje Ermak do maja

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została przekazana przez kanał telegramu Resident, podaje URA-Inform.

< blockquote class="wp-block-quote">

„Źródła Bankowej podają, że szef OP Andriej Ermak opracował strategię opóźnienia działań zbrojnych do maja, mającą na celu rozpoczęcie aktywnej fazy wyborów prezydenckich kampanię w Stanach Zjednoczonych.” , ‚ napisano na początku komunikatu.

Zgodnie z tym scenariuszem wiosną administracja amerykańskiego przywódcy Joe Bidena znajdzie się w krytycznym momencie, kiedy będzie musiała podjąć decyzję ws. sytuację militarną i wsparcie dla Ukrainy.

„Należy zauważyć, że w tym okresie Biden będzie najbardziej bezbronny, ponieważ jego administracja będzie musiała wyraźnie określić swoje stanowisko w sprawie wspierania naszego kraju. OP jest przekonana, że ​​Biden będzie zmuszony zwiększyć pomoc dla Ukrainy, aby nie przegrać w wyborach, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwy udział Trumpa. Wsparcie USA w postaci aktywnej interwencji i zapewnienia niezbędnych środków będzie ważnym czynnikiem w wyścigu prezydenckim, który może mieć wpływ na wynik wydarzeń na arenie światowej” – dodał. – podsumowało źródło.

Przypomnijmy, że Federacja Rosyjska pokazała „nieoczekiwaną” mapę kraju: bez terytoriów okupowanych (zdjęcie).

Źródło informacji

Exit mobile version