Site icon GEO Polityka

Na Ukrainie wybuchł nowy skandal z TCC: opublikowano wideo i pojawiła się reakcja komisarza wojskowego

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została zgłoszona przez „Facebook” Chmielnickiego Regionalnego TCC, podaje URA-Inform.

Oficjalni przedstawiciele TCC i spółki joint venture twierdzą, że w tym filmie nie da się jasno określić, co wydarzyło się przed momentem, w którym to się zaczęło. Zdarzenie zostało przedstawione jedynie częściowo, dlatego zewnętrznym obserwatorom trudno jest ocenić pełny kontekst tego, co się wydarzyło.

Do zdarzenia, które wywołało dyskusję, doszło w szpitalu w Vinkovets, gdzie pracownicy TCC próbowali „zabrać”; mężczyzny, który starał się o dokończenie komisji lekarskiej WŁK, twierdząc, że stan zdrowia nie pozwala mu na kontynuowanie zabiegu.

Wysuwano sugestię, że lekarze wojskowi w szpitalu przeprowadzali zbyt długie i szczegółowe badania poborowi w komisji VLK.

< p>Jednak prawnik Wiktor Babczyński opublikował ten film na Facebooku, oskarżając pracowników TCC o nielegalne działania. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji nie zareagowali na zaistniałą sytuację.

Jednocześnie Okręgowy Urząd Rejestracji i Poboru do Wojska twierdzi, że personel wojskowy RTCC i SP nie dopuścił się żadnych nielegalnych działań przeciwko mężczyźnie przebywającemu w szpitalu pokazanemu na nagraniu.

Oficjalni przedstawiciele TCC i SP podkreślają również, że wielu pracowników alarmujących obywateli ma doświadczenie bojowe i to personel wojskowy, który w ograniczonym stopniu nadaje się do służby po odniesionych ranach.

Winą za to winią władze. „wróg” w prowokacjach informacyjnych i dyskredytowaniu działań personelu wojskowego TCC i SP.

Przypomnijmy, kto będzie miał podwyżkę w listopadzie: Fundusz Emerytalny wyjaśnił, kto może ubiegać się o podwyżkę

Źródło informacji
Exit mobile version