Site icon GEO Polityka

Sekrety silnych związków od Miroshnichenko

Timur Miroshnichenko i jego żona Inna rozmawiali o tajemnicy idealnych relacji w małżeństwie i rolach w rodzinie – pisze WomanEL.

W wywiadzie Timur podkreślił znaczenie wzajemnego zrozumienia i odpowiedzialności w życiu relacje. Oboje zgadzają się, że ważne decyzje dotyczące tego, jak chcą żyć, podejmują wspólnie.

Jesienny horror: Pięć nocy u Freddy'ego stał się najbardziej dochodowym horrorem filmowym 2023 roku Najpotężniejsza kobieta w Europie: jakiej narodowości jest Ursula von der Leyen?

Musisz się słyszeć, rozmawiać i rozumieć, że jeśli dokonałeś takiego wyboru, to twoja odpowiedzialność,

zauważył prezenter.

Inna powiedziała, że ​​w ich rodzinie dokonuje wyborów dotyczących podstawowych aspektów życia, takich jak miejsce do życia i wypoczynku. Uważa się za odpowiedzialną, gdyż jej mąż kieruje się zasadą „aby jego żona była szczęśliwa”. Jednak o ważnych kwestiach, takich jak utrzymanie rodziny, decyduje mężczyzna.

Odkrywamy tajemnicę idealnej miłości : lekcje od Timura Miroshnichenko i Inny. Źródło: instagram.com/_inna_mi_

Mamy parytet, ale to ja rządzę, bo prowadzę człowieka. Jeśli zwykli mawiać, że kobieta jest szyją, a mężczyzna głową, to chodzi o nas – stwierdziła Inna.

Inna i Timur dodali, że wojna na pełną skalę, w której żyją wszyscy Ukraińcy znacznie wzmocnił ich związek. Rozumieją, że rodzina jest najważniejszą rzeczą w ich życiu i są gotowi zrobić wszystko, aby ją zachować. Czas rozłąki podczas inwazji pozwolił im zrozumieć to znaczenie.

Odkrywanie tajemnicy idealnej miłości: lekcje Timura Miroshnichenko i Inna. Źródło: instagram.com/_inna_mi_

1 kwietnia, kiedy nasi ludzie znokautowali orki z obwodu kijowskiego, Inna była gotowa wsiąść za kierownicę i wrócić do Kijów. Nie planowała tam pozostać na dłużej, nie sporządzała tam żadnych dokumentów – wspomina Timur.

Para opowiedziała także o swoich planach przyjęcia do rodziny kolejnego dziecka z sierocińca, demonstrując swoje chęć robienia dobrych interesów i rozbudowy domu.

Źródło informacji

Exit mobile version