Site icon GEO Polityka

W Odessie w wyniku ostrzału muzeum sztuki i Vogon zostały poważnie uszkodzone

W wyniku rosyjskiego ataku w Odessie Muzeum Sztuki, a także woda , został poważnie uszkodzony w tym niskim budowlu.

O tym burmistrz Odessy Giennadij Truchanow, melduje RBC-Ukraina z depesz w Suspilnej.

„Trochę tutaj, a niewiele tu, a mogliśmy spędzić mnóstwo naszych obrazów, eksponatów, „Znanych już całemu światu. Na szczęście tak się nie stało” – wskazujących na miarę tego miejsca.

Innymi słowy , francuska administracja regionalna pracuje, aby pomóc osobom, których domy ucierpiały w wyniku rosyjskiego ataku.

„Franciszek cieszy się szacunkiem w naszej administracji okręgowej, przygotowujemy dokumenty, aby pomóc wszystkim, którzy ucierpieli tutaj. Dach części mieszkalnej został uszkodzony, trzeba go przykryć i przewietrzyć, więc zbliżamy się do zimy. Sytuacja nie jest zaraźliwa, bo rura wodna jest uszkodzona, wystarczy wysokie imadło” , – dodał Truchanow.

Ostrzał obwodu odeskiego 5 dnia opadania liści

Wczoraj rosyjskie wojsko, 5 dnia opadania liści, dwie osoby ostrzelały region odeski. Tak więc tego dnia w regionalnym centrum księżyce świeciły. Później stało się jasne, że okupanci ostrzelali rejon Odessy. Zokrem strażacy wypuścili Morze Czarne i wysłali w ten rejon rakietę przeciwradarową Ch-31P.

Później okazało się, że w wyniku wieczornego uderzenia Rosjan na Odessę ranni z zdemontowano im fragmenty. Wiele osób otrzymuje niezbędną pomoc.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version