Ludzie się gotują, to może skończyć się czymś, czego Ukraina wcale nie potrzebuje: Jarosz skrytykował polityków

Twitter LinkedIn VK

Taką informację przekazała TG „Ukraina-365”, raportuje „URA – Poinformuj”.  

Jarosz podkreślił, że „niezgoda” w kierownictwie wojskowo-politycznym i interwencja polityków podczas wojny o niepodległość w sprawy wojska „może zakończyć się czymś, czego Ukraina wcale nie potrzebuje .”

„Nie jest dobrze dla państwa, gdy panuje niezgoda w kierownictwie wojskowo-politycznym. Nie jest dobrze, gdy politycy wtrącają się w sprawy wojskowe podczas wojny o niepodległość. Nie jest dobrze, gdy skorumpowani urzędnicy zakamuflowali się, gdy patrioci krzyczeli, że „nie można krytykować rządu podczas wojny”. Nie jest dobrze, gdy ochotnikom ucina się oddech. Niedobrze, gdy jedność Narodu jest celowo dzielona i rozgrywana razem z odwiecznym wrogiem” – napisał.

Jednocześnie Yarosh zauważył, że naród się gotuje, a to wszystko może zakończyć się czymś, czego Ukraina w ogóle nie potrzebuje.

„Wiem, że Pan Bóg jest miłosierny i my, Ukraińcy, mamy jeszcze szansę pohamować nasze skromne ambicje, przedłożyć interesy Narodu Ukraińskiego ponad nasze osobiste i pokonać odwiecznego wroga Moskwy… i podbić upragnione Ukraińskie Niezależne Państwo Katedralne”, “ Jarosz podsumował.

Przypomnijmy, że już wcześniej informowano o tym, czy Ukraińcy ufają Zełenskiemu: KIIS pokazał, co ludzie już myślą o prezydencie.

Źródło informacji

Exit mobile version