Site icon GEO Polityka

Izrael rozpoczął atak na infrastrukturę wojskową Hezbollahu w Libanie

IDF rozpoczęły ataki na infrastrukturę wojskową Hezbollahu. Jest to potwierdzenie wystrzeleń z terytorium Libanu.

Poinformowało o tym RBC-Ukraina w wiadomości przesłanej na kanał Telegram IDF.

„Siły powietrzne IDF przeprowadziły ataki na infrastrukturę wojskową Co musi zrobić organizacja terrorystyczna? „Hezbollah jest w Libanie” – oznajmiła armia izraelska.

Ten moment został uchwycony na wideo.

Izraelskie Siły Obronne poinformowały, że wieczorem 4 kwietnia zarejestrowano kilka startów z terytorium Libanu do Izraela. Pociski nie spadły na terytorium kraju.

Ponadto niedawno późną nocą w kierunku Izraela w rejonie Metuli wystrzelono rakiety przeciw Tytanowi. Nie było doniesień o ofiarach.

Wojna Izraela z Libanem

Siły izraelskie doniosły o atakach rakietowych bojowników, którzy wspierali Iran. Stany Zjednoczone rozważają możliwość odpowiedzi militarnej na atak Hezbollahu na Izrael.

IDF przeprowadziły naloty na cele Hezbollahu w Libanie w odpowiedzi na wystrzelenie rakiet na terytorium Izraela w Libanie w nocy 30-go .

< p>Wcześniej 23 grudnia izraelskie siły zbrojne zmasowo zaatakowały siły Hezbollahu w Libanie i przeprowadziły ataki na „dziesiątki celów Hamasu” w Strefie Gazy.

Warunki i ważne informacje o naszym Cóż, Rosja jest temu przeciwna. Przeczytaj o Ukrainie na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version