Site icon GEO Polityka

Czy to przyciąganie nie jest prawdziwe? Kto może uniknąć kary ze strony „gwałcicieli” godziny policyjnej?

W czasie godziny policyjnej możesz przebywać na ulicach tylko w przypadku oczywistego naruszenia. Istnieje pragnienie, które – skoro przybyło o tej porze – nie jest usprawiedliwione jej brakiem uwagi.

Wypowiadała się na ten temat rzeczniczka Policji Ołena Bereżna, pisząc do RBC-Ukraine z komentarzem przesłanym jej w dniu w powietrzu teletonu.

„W przypadku przybycia siłą zaleca się pozostanie na stacji do czasu zakończenia godziny policyjnej” – powiedziała.

Również według słów rzecznej dziewczynki, Policja będzie desperacko zaangażowana w sytuację i dokładnie przyjrzy się wyglądowi skóry.

„To kategoria osób, które mogą pracować (na ulicach w godzinach policyjnych – przyp. red.). smród na pewno będzie spowodowany przejazdami. Ta kategoria osób pracujących w obiektach infrastruktury krytycznej „im służy” – dodała Bierieżna, zaznaczając, że piosenki są dla tych, którzy unikają specjalnych przejść i mogą przebywać na ulicach. To samo dotyczy transportu.

Kary pieniężne dla łamiących godzinę policyjną

Do tej pory szef MSW Igor Klimenko informował, że chcą wprowadzić kary pieniężne dla łamiących godzinę policyjną. Taka inicjatywa wywołała kilka skandali, mimo że pod Kijowem działały w zamian restauracje. Klimenko stwierdził następnie, że planują grzywnę kredytu hipotecznego. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zaproponowało, aby kary wyniosły 34–170 tys. hrywien za pierwsze naruszenie, a za powtarzające się naruszenia w czasie – 340–680 tys. hrywien.

Pod koniec roku Rada Najwyższa zarejestrowany projekt ustawy o tym, jakie kary planowane są wprowadzić i dla mieszkańców (od 8500 do 17 tysięcy hrywien), a dla przedsiębiorstw (od 51 do 102 tysięcy hrywien). Więcej szczegółów na ten temat w materiale RBC-Ukraina.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny pomiędzy Rosją a Ukrainą na RBC- Kanał ukraiński w Telegramie.< /p>

Exit mobile version