Site icon GEO Polityka

Vučić rozwiązał serbski parlament i uznał wybory przed Stroyem

Prezydent Serbii Aleksandar Vučić rozwiązał parlament regionalny i głosował za kolejnymi wyborami parlamentarnymi 17

Poinformowało o tym RBC-Ukraina za pośrednictwem transmisji do RTRS (Radio i Telewizja Republiki Serbskiej).

Wygląda na to, że Prezydent podpisał dekret rozwiązujący Zgromadzenie Narodowe i przeprowadzający wybory posłów ludowych w 17. urodziny.

W poniedziałek 1 opadanie liści, wysłano rozkaz do Vučića, motywowany propozycją rozwiązania Zgromadzenia Narodowego i uznania wyborów. Jak powołując parlament, przeprowadzając nowe wybory pod pewnymi warunkami, zapewnić wyższy stopień demokracji, zmienić napięcie w małżeństwie, utwierdzić swobodnie określone myśli i poglądy ze źródeł politycznych, gospodarczych i innych.

“Propozycja rozwiązania parlamentu, połowa W przeciwnym razie zauważa się, że w najbliższej przyszłości część społeczeństwa będzie musiała uznać nowe, następnego dnia wybory posłów i że 11 kwietnia część posłów opozycyjnych partii politycznych wróciło z takimi skargami na ulice Prezydenta RP” – dodaje RTRS.

Stanowisko Serbii przed wojną na Ukrainie

Kraj zajmuje niejednoznaczne stanowisko przed wojną na Ukrainie. Potępia inwazję rosyjskich terrorystów, a także wspiera integralność terytorialną naszego kraju. Obecnie Belgrad rozważa wprowadzenie sankcji wobec Rosji i nadal będzie z nią utrzymywał bliskie powiązania gospodarcze i polityczne.

Według słów Vučicia jego kraj nie może zapobiegać granicom, oskol Jest to istotne dla Vidmovej z punktu widzenia tradycyjne przyjacielskie połączenia z Moskwy.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version