Śpiewaj, ptaszku, i nie zapomnij o wojnie: grupa Blooms Corda i nowa, potężna piosenka

Ukraińska grupa „Blooms Corda” zadziwiła swoich fanów nowym utworem zatytułowanym „Song about War”. W tej emocjonalnej piosence muzycy zachęcają nas, abyśmy nie zapominali o straszliwej rzeczywistości wojny, nawet w otoczeniu najjaśniejszych chwil życia. Tekst jest pełen silnych uczuć i zachęca do wspominania strat, które zawsze są częścią naszego życia – pisze WomanEL. 

Autorami wysokiej jakości wideoklipu są Andrey Korotich i Maryana Rogovskaya, którzy z powodzeniem przekazali atmosferę i znaczenie piosenki za pomocą ekranu wizualnego. „Blooms Corda” kontynuują swoją muzyczną misję, przypominając o wspólnej odpowiedzialności za pokój na świecie.

Cristobal Balenciaga: obejrzyj zwiastun nowego serialu o rewolucja w świecie mody < i class="rbi rbi-plus"> Travis Barker odtajnił imię swojego syna Kourtney Kardashian Pieśń wojenna zespołu Blooms Corda: muzyczny głos przypominający o znaczeniu pamięci i pokoju. Źródło: facebook.com/bloomscorda

Teksty kompozycji wyróżniają się dużą intensywnością emocjonalną i ważnymi przesłaniami. W piosence artyści wzywają do współczucia i pamięci o agresji zbrojnej, przypominając o straszliwych konsekwencjach wojny i jej wpływie na ludzi.

Piosenka rozpoczyna się obrazem ptaka, który śpiewa, aby nadać znaczenie piękno letnich wschodów słońca, ale przypomina o ciągłym cierpieniu. Dalej zachęca do cieszenia się każdym dniem i wspaniałymi chwilami życia, ale ponownie podkreśla znaczenie pamięci.

Pieśń wojenna zespołu Blooms Corda: Muzyczny głos przypominający o znaczeniu pamięci i pokoju. Źródło: facebook.com/bloomscorda

W piosence napisano, że ważne jest, aby zrozumieć, że są miejsca na świecie, gdzie wojna stała się rzeczywistością. I na zakończenie utwór zachęca do uśmiechu.

W tej piosence „Blooms Corda” ukazuje podwójną naturę życia, gdzie obok radości i piękna zawsze pojawia się ból wymagający zrozumienia.

Przy okazji, wokalista Julik zaprezentował niedawno swój nowy teledysk do utworu „Under the Stars”.

Źródło informacji

Exit mobile version