Jaki jest stan Carewa po zamachu: smutne wieści przekazały źródła w Federacji Rosyjskiej

Twitter LinkedIn VK

Dialog.UA przekazał tę informację, powołując się na źródła w Rosji, podaje URA-Inform.”

Były ukraiński dziennikarz Aleksander Chalenko, który w 2014 roku przeprowadził się do Moskwy, podzielił się na swoim kanale w Telegramie informacją, twierdząc, że rosyjskim specjalistom medycznym udało się ustabilizować stan wciąż żyjącego Carewa.

Z jego informacji wynika, że ​​Carew znajduje się obecnie pod ścisłą ochroną rosyjskich służb specjalnych i toczy się ożywiona dyskusja na temat tego, która agencja – Komitet Śledczy czy Federalna Służba Bezpieczeństwa – będzie prowadzić śledztwo w sprawie zamachu.

Co ciekawe Według Chalenko Carew już wcześniej odkrył, że na Krymie jest szpiegowany, wykorzystując w tym celu drony. W rezultacie wydarzenie to znacznie zaogniło atmosferę między rosyjskimi siłami bezpieczeństwa, powodując poważny konflikt między Komitetem Śledczym a FSB w sprawie śledztwa w sprawie tego incydentu.

Obydwa wydziały wszczęły już sprawę karną i aktywnie ją prowadzą przeprowadziliśmy czynności dochodzeniowe na miejscu zdarzenia w sanatorium im. Kirowa w Jałcie, gdzie miał miejsce zamach.

Przypomnijmy, że Daniłow wypowiadał się na temat pomysłu płatnych wyjazdów mężczyzn za granicę.

p>
Źródło informacji

Exit mobile version