Site icon GEO Polityka

Wystrzeliwuj rakiety na systemy obrony powietrznej Radian. Ukraina i Stany Zjednoczone stworzyły „hybrydowe” systemy oprogramowania

Ukraina i Stany Zjednoczone wspólnie stworzyły „hybrydowe” systemy obrony przeciwlotniczej. Klub Dostaw Sluduni rakieta rakietowa kalibru iz Modernizunski Radyan-toe instalacji.

o zbożach RBC-ukraińskiego w New York Times.

dla hołdu Dyaki Które kraje mają stworzyli „hybrydowe” systemy PPO, wydaje się, że to już przeszłość, kiedy ukraińscy urzędnicy zwrócili się do swoich zagranicznych sojuszników z planami pomocy w znalezieniu rakiet dla około 60 przeciwlotniczych systemów rakietowych oraz „Buka” produkcji Radyańskiego i radarów, które stały w arsenale Kijowa.< /p>

Biorąc pod uwagę fakt, że dla Zachada ważna będzie znajomość amunicji do systemów Buk, ukraińscy inżynierowie postanowili ponownie wyposażyć wyrzutnie w dostarczane przez NATO rakiety przeciwlotnicze kalibru NATO do sił obronnych przez sojuszników amerykańskich.

Według NYT jedna wersja „hybrydowego” systemu obrony powietrznej obejmuje wyrzutnie Buk i rakiety Sea Sparrow, a druga opcja to radary Radian i AIM-9M Sidewinder rakiety. Smród został przetestowany w bazach wojskowych w Stanach Zjednoczonych i oczekuje się, że natychmiast będzie gotowy do produkcji ZSU.

Wiadomo również, że system rakietowy Hawk zaczął działać na Ukrainie w czasie zimnej wojny.

Pomoc ze strony Stanów Zjednoczonych

Niedawno Bloomberg poinformował, że prezydent USA Joe Biden złoży do Kongresu prośbę obejmującą pomoc dla Ukrainy i Izraela.

W tym roku okazało się, że prezydent Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie zwróci się do Kongresu o 100 miliardów dolarów o dodatkową pomoc, a Ukraina Izrael ma już 20 lat w amerykańskiej godzinie.

Politico napisało, że Senat USA może zablokować zaproponowany pakiet pomocy finansowej o wartości 106 miliardów dolarów przez prezydenta USA Joe Bidena.

Warunki są ważne. Przeczytaj informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version