Anastasia Prikhodko pokazywała mężowi namiętne pocałunki

Słynna ukraińska piosenkarka Anastasia Prikhodko zadziwiła fanów nie tylko swoim talentem, ale także ciepłem relacji rodzinnych, pisze WomanEL. Tym razem artystka postanowiła w szczególny sposób uczcić urodziny swojego ukochanego męża Aleksandra. Rzadkim i bardzo osobistym momentem podzieliła się na Instagramie.

36-letnia Prikhodko opublikowała szczere zdjęcie, na którym całuje kochanka w usta. Widać szczęście i uśmiech na twarzach małżonków. W związku z tym czułym wspomnieniem zostawiła małe, ale romantyczne gratulacje.

Pełnia Księżyca 28 października 2023 r.: jak wpłynie to na Twój znak zodiaku Kim ona jest: MAYOROVA zaprezentowała nowy film Anastasia Prikhodko i czuły pocałunek na niej urodziny ukochanej. Źródło: instagram.com/prykhodko_official

Kocham Cię, moje życie. Wszystkiego najlepszego” – napisała celebrytka.

To zdjęcie stało się swoistym prezentem i wyrazem bezgranicznej miłości, jaką Anastazja darzy męża. Artysta odtajnił, że tego dnia Aleksander będzie obchodził swoje imieniny w Truskawcu, dokąd wyruszyli w wspólną trasę koncertową. Pokazała także zdjęcie drogi z okna samochodu, dowód ich wspólnej podróży po Ukrainie.

Anastasia Prikhodko i czuły pocałunek na urodziny ukochanej osoby. Źródło: instagram.com/prykhodko_official

Piosenkarka daje fanom możliwość przeżycia z nią najradośniejszych chwil w życiu. Na przykład niedawno świętowała z wybrańcem rocznicę ślubu i pokazała niezwykłe archiwalne zdjęcie z zaręczyn.

Źródło informacji

Exit mobile version