Site icon GEO Polityka

„Naszym rozkazem jest zwycięstwo”. Daniłow zapytał, czy Ukraina była gotowa przed wojną z Federacją Rosyjską

Coraz więcej pojawia się pogłosek o prawdziwości niepokojącej wojny Rosji z Ukrainą. Jednocześnie główne oddziały Ukraińców są pozbawione zwycięstwa i wejścia do kordonów z 1991 r., jak chcielibyśmy powiedzieć.

RBC-Ukraina informuje o tym w komunikatach do Sekretarza Rady Ministrów Narodowo Radykalna Rada Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy Oleksia Danilova w wywiadzie dla Focusa.

Naszą misją jest jedno zwycięstwo. Rozumiemy, że dotarliśmy do granic w 1991 roku. Ponieważ istnieje Konstytucja Jasno reguluje: „Co to jest Ukraina? Jeśli posłowie zmienią konstytucję, to będziemy mogli rozmawiać o czymś innym” – powiedział Daniłow.

Podkreślił, że „ci Rosjanie, którzy od razu deklarują, że nie musimy jechać do kordonów z 1991 r., okazują szacunek, ponieważ jest za wcześnie, aby pociągnąć ich do odpowiedzialności za swoje słowa”.

”Wszyscy, z tym, co jest napisane w Konstytucji, mogą zwrócić się do nas – w pierwszej kolejności. W przeciwnym razie możemy współpracować z naszymi partnerami, aby Federacja Rosyjska ponownie zaatakowała nas i swoich sąsiadów, tak jak to robiła wcześniej, zniknęła” – RNBO powiedziała sekretarka.

Aby zapewnić na Ukrainie wystarczające zasoby pancerne i ludzkie do prowadzenia brutalnej wojny, Daniłow zauważył przede wszystkim, że „w naszej decyzji mamy ducha i cel, jakim jest utworzenie niezależnej potęgi”.

„Wł. Wielka szkoda, że ​​od 1991 roku nie byliśmy całkowicie niezależni, z powodu zasiedlenia tego frontu rosyjskiego, który stale znajdował się na terytorium Ukrainy, chrapiąc całe galusy, uszczuplając je i przycinając pod kontrolą podstawy” – powiedział Vin.

Sekretarz RNBO jest osadzony, mogą to zrobić, mogliby przebić się aż do kultu Ukrainy, nie mieli na myśli muriye. Ale dominujący może być dla ludzi, którzy są władcami, którzy mają czołg, w jakim kraju powinni mieszkać. Mogą być różni przedstawiciele różnych narodów, mamy bogaty kraj, ale ci, którzy cierpią z powodu pożywienia naszego narodu, Konstytucja – na pierwszym miejscu” – powiedział Daniłow.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version