Site icon GEO Polityka

Ukraińskie wojsko w dalszym ciągu używało w Likuvannie terminu „ponowne użycie”: jakie są teraz granice?

Na Ukrainie obowiązuje nowe prawo, które określa termin ciągłego ponownego wykorzystania w Likuvannej nie ma żołnierzy.

RBC-Ukraina informuje o tym na podstawie zgłoszeń do ustawy legislacyjnej 3379-IX na stronie internetowej Rady Najwyższej i ArmyInform.

Dowiedz się więcej o prawie w sprawie wzmocnienia ochrony socjalnej służb wojskowych, funkcjonariuszy policji i innych innych funkcji, takich jak napływ rangi 5 zhtnya. Przed drugim artykułem dokument zmieniono do ust. 11 „o ochronie socjalnej i prawnej żołnierzy i członków ich rodzin” w zakresie użycia wojskowych dział samobieżnych w rejonie odzyskiwania i przy wyjeździe do Likuvannya .

Teraz ukraińskie służby wojskowe mają prawo do leczenia po urazach (wstrząśnienia mózgu, kontuzje i zwapnienia):

ostatnia godzina pobytu na Ukrainie w placówkach medycznych i przy wyjściu na leczenie – nie krócej niż 1 rok i nie dłużej niż 1 miesiąc 4 miesiące po śmierci;< /p>

ostatnia godzina kąpieli poza kordonem, wliczając godzinę przejścia z jednej instalacji zagranicznej na drugą godzinę pozostawać pomiędzy planowanymi zabiegami chirurgicznymi – maksymalnie 12 miesięcy po zaśnięciu.

Dodamo, o zwolnieniu oczekuje się bez podania godziny, konieczne jest podróżowanie po Ukrainie do miejsca zwolnienia i z powrotem, ale nie więcej niż 2 dni z jednej strony, dostępna jest w dokumencie z nowym wydaniem.

Warto zaznaczyć, że na cały okres urlopu zezwolenie zostało odnowione. Jestem na wyjście na Leczenie członków służby wojskowej ZSU oszczędza grosze i bezpieczeństwo finansowe.

Wydaje się, że wcześniej Ministerstwo Zdrowia Ukrainy wyjaśniało, w jaki sposób członek służby wojskowej ZSU może zostać wydany na leczenie poza granicami kraju kordon.

O osobach bez kotów O usunięciu protezy, jakie dokumenty są wymagane i dla których państwo gwarantuje taką pomoc, przeczytaj materiał RBC-Ukraina.

Warunki i warunki ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można przeczytać na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version