Site icon GEO Polityka

Na Ukrainie będą nowe schrony: co się z nimi stanie po wojnie

Ukraina na Ukrainie może być wspierana przez właściwą stację po zakończeniu wojny, ale kiedy powstają nowe Obowiązkowy jest obowiązek sygnalizowania obecności drgawek.

RBC-Ukraina informuje o tym w rozmowie z Ukrinform.

” “Do końca 2013 r. dziennie powołamy do życia blisko trzy tysiące kolejnych Ukraińców. Priorytetem na najbliższą przyszłość jest zwiększenie funduszu suchych sporów ochrony ludności na rozwój nowych obiektów” – odpowiada Tkachenko.

Vin domyślił się, jakie jest wyraźnie zadanie RNBO, wprowadzonego w życie dekretem prezydenckim – 100-setnej ochrony całej populacji państwa.

“Wszyscy rozumieją, ile pieniędzy i pieniędzy będzie potrzeba, aby stworzyć nowe, niezbędne przestrzenie. Podobnie jak ci, którzy mogą osiągnąć tak ambitny cel w ciągu mniej więcej miesiąca, jest to nierealne. Dlatego może istnieć świetny plan, strateg Jak to zrobić skutecznie zarabiasz? Tym właśnie zajmuje się teraz nasz wydział” – powiedział orędownik ministra. Tkaczenko dodał, że po zakończeniu wojny uchodźcy na Ukrainie mogą znajdować się w pobliżu granicy.

„Gdy już uda nam się uwolnić z pola widzenia wydzieliny odżywcze: będziemy mogli je odpowiednio wspomóc, a przy zakładaniu nowych z pewnością zasygnalizujemy obecność tkanek wrodzonych. Nasz bezsenny susid niestety, nie ma dokąd pójść. Poza tym w każdym odcinku „Możemy nadal żyć w czasie pokoju” – stwierdził.

Najwyraźniej, według słów Tkachenko, wszystkie gorzkie spory, jakie się pojawią, będą dotyczyć winnych matek, więc że po wojnie możemy x vikorystuvati yak, na przykład siłownie, przestrzenie coworkingowe i inne ogromne przestrzenie dla ludzi.

„Z pewnością nie jest naszą winą, że zapominamy o ich podstawowym obowiązku – ochronie przed zagrożeniami militarnymi” – stwierdził orędownik ministra.

Sytuacja ze schronami na Ukrainie

Przypuszcza się, że po zakrojonej na szeroką skalę inspekcji bomby roślina okropności na całej Ukrainie, prezydent Wołodymyr Zełenski nakazał wszczęcie śledztwa w związku z niewłaściwym ukrywaniem tajemnic i brakiem dostępu do nich.

Powodem takich rewizji była tragedia w Kijowie, która w godzinie wrogiego ostrzału stolicy stał się 1 rubelem, jeśli trzy osoby, w tym zmarłe dziecko, nie udało im się doprowadzić go do stanu zniszczenia, jego fragmenty zamknięto.

Warto także pamiętać, że Gabinet Ministrów już wcześniej wyjaśnił problem ochrony ludności.

Na Ukrainie istnieje zagrożenie dla funduszu galowego w postaci suchych zarodników, wynika z danych komisji komisji DSNS, aby osiągnąć liczbę 60 560 obiektów. Oczekuje się, że kwota ta zapewni ochronę jedynie około połowie ludności regionu.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie .

Exit mobile version