Site icon GEO Polityka

Francji nakazano patrolować lotniska i polować na mszyce.

Francuski minister transportu Clement Beaune powiedział, że kraj jest w stanie zaawansowanej gotowości ma zapewnić egzekwowanie bezpieczeństwa na lotniskach pod Paryżem i na lotniskach.

Poinformuje o tym RBC-Ukraina za pośrednictwem Reuters.

Wskazuje się, że patrolowanie na lotniskach w Paryżu zostanie zwiększone o 40%, a personel Krajowej Kompanii Ratunkowej otrzyma o 20% wzrost liczby policjantów, którzy będą czuwać nad porządkiem na stacjach ratowniczych.

“Połączenia transportowe były miejscami, które uznawały za duże koszty ataków terrorystycznych w historii naszego kraju i Europy” – powiedział Bon.

Dodał, że od ostatniego miesiąca na francuskich lotniskach zarejestrowano 70 fałszywych alarmów bombowych i być może wszystkie z tych ostrzeżeń zostały wysłane z tego samego adresu e-mail w Szwajcarii ii.

Atak terrorystyczny w Arras

13 20 czerwca – bogaty Czeczen, pochodzący z Rosji, wieczorem we Francji zaatakował nożem szkołę w mieście Arras, zabijając nauczyciela literatury i raniąc kolejne dwie osoby. Został zatrzymany przez policję.

Krajowa Prokuratura Antyterrorystyczna wszczęła śledztwo w sprawie: „rozbijania powiązania z organizacją terrorystyczną”, „próby rozbicia powiązania z organizacją terrorystyczną” oraz „o” danych o metodach złych terrorystów przygotowujących okrucieństwa na ludziach.”

Następnie w kraju wprowadzono reżim stanowiący bezpośrednie zagrożenie terrorystyczne i 7 000 żołnierzy wysłano na ulice w celu wzmożonych patroli.

Warunki Przeczytaj informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version