Site icon GEO Polityka

Anna Trincher i DEMCHUK rozpalili scenę swoją nową piosenką o związkach

Piosenkarka Anna Trincher i główny romantyk kraju DEMCHUK dokonali muzycznej eksplozji, prezentując swój wspólny utwór „Kiss”. Piosenka wyraża pełną pasji energię i emocje, które dosłownie doprowadzają słuchaczy do szaleństwa. Kompozycja opowiada o potężnym pragnieniu wzajemnego dotykania ust i zdolności miłości do tego, by zapomnieć o całym otaczającym nas świecie. Dla Anny Trincher „Kiss” stał się piosenką, która niesie ze sobą wybuchowy ładunek emocjonalny i chwyta każdą komórkę. Postrzega tę pracę jako opis etapu, który następuje po rozpoczęciu nowego związku, kiedy wszystko dopiero się zaczyna, a w partnerach rozkwitają ciepłe uczucia.

DEMCHUK dodaje, że „Pocałunek” dla oznacza dla niego wyjątkowy moment, kiedy patrzy dziewczynie w oczy i zastanawia się, czy powinna spróbować ją pocałować. Piosenka oddaje ten nieugaszony ogień, który powstaje między mężczyzną a kobietą w ciągu jednej sekundy i nie może zostać zagłuszony.

Ciężarna Kourtney Kardashian kupiła łóżeczko w sklepie cena rzucająca się w oczy. ZDJĘCIE Gwiazda Czarnej Pantery Lupita Nyong'o ogłosiła rozstanie ze swoim chłopakiem Anna Trincher i DEMCHUK zadziwili świat wspólnym utworem. Źródło: grupa prasowa

Podczas występu na żywo przed oficjalną premierą „Kiss” artyści otrzymali gorące wsparcie tysięcy widzów, a wideo z występu stało się wirusowe i uzyskało ponad 100 tysięcy wyświetleń. DEMCHUK i Anna Trincher wyrazili wdzięczność za miłe opinie i wsparcie. Chętnie prezentują swoim fanom swoją wspólną twórczość muzyczną i nie mogą się doczekać występów na żywo.

Przy okazji, TVORCHI niedawno zaimponowało nowym, stylowym teledyskiem, który podkreśla znaczenie jedności zespołu naród.

Źródło informacji

Exit mobile version