Site icon GEO Polityka

Miss Księżniczki Ukrainy 2023: zwyciężczyni prestiżowego konkursu

W Łucku odbył się emocjonujący konkurs „Miss Księżniczki Ukrainy 2023”, a na zakończenie imprezy znane było nazwisko tej, która zostanie ambasadorką piękna Ukrainy na arenie międzynarodowej. Wśród 13 niezwykle uzdolnionych i czarujących uczestniczek zwyciężyła Aleksandra Zazimko z Czernihowa – pisze WomanEL. 

Piękno i wdzięk dziewczyny podbiły nie tylko jury, ale także serca publiczności. Nowa „Miss Księżniczka Ukrainy 2023” będzie godnie reprezentować nasz kraj w konkursie „Miss Księżniczki Świata”.

Piosenkarka SoloKha pokazała chrzest swoją córeczkę i nadała jej nieoczekiwane imię < i class="rbi rbi-plus"> RYANA wydała utwór poświęcony matkom ukraińskich obrońców Jak przebiegał konkurs Miss Księżniczki Ukrainy 2023. Źródło: youtube.com/KonkurentTV

Każdy członek błyszczał swoją wyjątkowością, a publiczność była zachwycona ich występami. Już pierwszy występ uczestniczek był niesamowity, gdyż wystąpiły w sukienkach z logo konkursu. Następnie Ukraińcy szli po wybiegu w koszulkach khaki z trójzębem na piersi. Konkurs kostiumów kąpielowych i rywalizacja intelektualna okazały się ważnymi elementami wydarzenia, gdyż modelki odpowiadały na palące pytania prezenterów, pokazując swoją inteligencję i elegancję.

Jak przebiegał konkurs Miss Księżniczki Ukrainy 2023. Źródło: youtube.com/KonkurentTV

Oprócz konkursu piękności wydarzenie obejmowało także element charytatywny. Na aukcji udało się zebrać znaczną część środków przekazanych na potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy. Przykładowo jedna ukraińska flaga z autografem Załużnego została sprzedana za 40 tysięcy hrywien, co świadczy o głębokim patriotyzmie narodu ukraińskiego.

Jak odbyły się wybory Miss Księżniczki Ukrainy 2023. Źródło: youtube.com/KonkurentTV

A koronę zdobyła tajemnicza Aleksandra Zazimko. Można zauważyć, że jest profesjonalną gimnastyczką rytmiczną, która wie, jak wykazać się elegancją i sportową postawą.

Zwycięzca konkursu „Miss” Księżniczka Ukrainy 2023” „ Źródło: instagram.com/a.zazymko

Modelka prowadzi własną działalność gospodarczą – ręcznie robione lalki, wyjątkowe produkty, które fanki kupują do dekoracji wnętrz. Dziewczyna często prezentuje swoje dzieła na wystawach, gdzie spotykają się z zasłużoną uwagą i uznaniem.

Zwycięzca konkursu „Miss Princess” Ukrainy 2023”. Źródło: instagram.com/a.zazymko

Aleksander Zazimko to wspaniały przedstawiciel Ukrainy na międzynarodowej scenie kosmetycznej. Kibice już nie mogą się doczekać kontynuacji światowych zmagań.

Nawiasem mówiąc, niedawno 18-letnia mieszkanka obwodu kijowskiego otrzymała tytuł Miss Ukrainy 2023.

Źródło informacji

Exit mobile version