Khloe Kardashian ujawnia bolesne szczegóły leczenia raka

Gwiazda telewizji reality show Khloe Kardashian (39 l.) w swoich Instagram Stories opowiedziała fanom o zabiegu mikronakłuwania, w wyniku którego straciła wiele czucia na twarzy.

Khloe wyjaśniła, że ​​zabieg pomógł z teksturą skóry, bliznami, oparzeniami, a także nadało jej „młodszy” wygląd; zdaniem WomanEL.

Britney Spears przyznała, że ​​dokonała aborcji: kto był ojcem dziecka Przemoc w życiu kobiety i przypadkowe morderstwo: obejrzyj zwiastun nowego dramatu z Witowską i Pustovitem

W opowiadaniach widać Kardashian leżącą na plecach z białym kremem znieczulającym na twarzy i przygotowującą się do zabiegu.

W podpisie napisała:

Kiedy mówię o bliznie, mam na myśli OBSZAR blizny. Bardzo lubię blizny (niektórym może się to wydawać dziwne, ale są brzydkie** i przypominają nam, gdzie byliśmy).

Czarodziejka przyznała też, że nawet bez kremu sobie radzi. nie czuje żadnej strony twarzy i że jest to dla niej trudne.

Khloe opowiada fanom o zabiegu mikroigłowym. Źródło: Instagram

Blizny Khloe pojawiły się po usunięciu plastra czerniaka z policzka w październiku 2022 r.

Czerniak jest jednym z trzech głównych rodzajów raka skóry i zwykle można go wyleczyć, jeśli zostanie wykryty i poddaj leczenie wcześnie.

Wcześniej informowaliśmy, że po leczeniu Kardashian odkryła ogromne wgłębienie na twarzy.

Źródło informacji

Exit mobile version