Site icon GEO Polityka

Biden zapowiedział swoją wizytę w Jordanii

Prezydent USA Joe Biden zapowiedział wizytę w Jordanii w celu dogadania się z jej królem, przywódca Palestyny ​​i Prezydent Egiptu.

RBC-Ukraina donosi o tym z audycji w NBC.

Biały Dom donosi o tych, którzy po konsultacji z królem Jordanii Abdullahem II a także Na podstawie skargi złożonej przez prezydenta Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa prezydent Biden zapowiedział swoją podróż do Jordanii i planowane spotkanie z obydwoma przywódcami oraz prezydentem Egiptu Abdelem Fattahem al-Sissi.

Krym, Biden w po stwierdzeniu głębokiej zgodności z ofiarami drgawek w szpitalu w sektorze Ghazi.

Administracja USA ogłosiła, że ​​Biden nadal jest zaangażowany w specjalne spotkanie z przywódcami krajów arabskich w najbliższej przyszłości.

Wizyta Bidena w Izraelu i Jordanii ii

18 czerwca Biden planuje inwazję na Izrael. Wygląda na to, że w chwili swojej wizyty nie wyśle ​​do krajów sąsiadujących zdecydowanego sygnału, że Stany Zjednoczone będą wspierać Izrael.

Po udaniu się Prezydenta USA do Jordanii, gdzie planuje Odbyło się spotkanie z trzema przywódcami krajów arabskich. Jednak po kryzysie zdrowotnym na terytorium Gazi przywódca Palestyny ​​Abbas utwierdził się w przekonaniu, że połączył siły.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Rosją Ukraina na kanale RB K-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version