Jak kilkukrotnie przyspieszyć ładowanie smartfona za pomocą jednego przycisku: wystarczy go przytrzymać

Twitter LinkedIn VK

Taką informację przekazała Tsn, podaje URA-Inform.

problemem z wolnym ładowaniem mogą być aplikacje działające w tle, które działają nawet podczas ładowania. Rozwiązanie tego problemu jest jednak dość proste.

 Wystarczy, że wciśniesz i przytrzymasz boczny przycisk smartfona – ten zazwyczaj odpowiada za włączanie i wyłączanie urządzenia. Jeśli wyłączysz telefon przed ładowaniem, wszystkie procesy w tle zostaną automatycznie przerwane, a ładowanie urządzenia rozpocznie się znacznie szybciej.

Jeśli nie chcesz całkowicie wyłączać telefonu, istnieje inny sposób szybko ładuj. Możesz włączyć tryb samolotowy. Ten tryb tymczasowo wyłącza całą technologię bezprzewodową, ale nadal możesz korzystać z niektórych aplikacji.

Na koniec, jeśli chcesz szybko naładować telefon w zaledwie 10 minut, większość nowoczesnych smartfonów obsługuje szybkie ładowanie. Za jego pomocą można w krótkim czasie naładować urządzenie o 30-50%.

Początek formy Przypomnijmy, że już wcześniej pisaliśmy, dlaczego na szybie samochodu potrzebne są czarne prądy: i nie chodzi tu o estetykę.
< br>

Źródło informacji

Exit mobile version