Site icon GEO Polityka

Wiesz, że jesteś człowiekiem: Artem Pivovarov przedstawił muzyczną wersję legendarnego wersetu

Artem Pivovarov zaprezentował swój nowy teledysk do wiersza „Wiesz, że jesteś mężczyzną” w ramach projektu „Twoje wiersze, moje notatki”. Przypomnijmy, że w swojej twórczości muzycznej artysta gloryfikuje popularne teksty znanych ukraińskich autorów. Dziś piosenkarka tchnęła nowe życie w poezję największego ukraińskiego poety Wasilija Symonienko – pisze WomanEL.

Wasilij Symonenko to legendarna postać literatury ukraińskiej, która w ciągu swojego krótkiego życia stworzyła wiele dzieł, które zachwycały wiele z ich głębią i podtekstem filozoficznym. Był patriotą i osobowością kulturalną, która odcisnęła piętno na historii naszego kraju.

Oczekiwany serial „Lekarz Kobiet. New Life” już na ekranach: ciekawe fakty i reakcje publiczności Nie możesz zacząć od nowa: małżonkowie Zhenya i Katya wydali niezależną piosenkę pop Artem Pivovarov i muza Wasilija Simonenki: nowy klip, który zadziwi Twoją duszę. Źródło: facebook.com/pivovarovofficial

Teledysk do piosenki „You know that you are human” został nakręcony w Portugalii i Austrii podczas charytatywnej trasy koncertowej Artema Pivovarova. W tym filmie główna bohaterka odczuwa jedność z naturą, przypominając nam, że nasza egzystencja na tej ziemi nie ma końca i że musimy żyć tu i teraz. Piosenkarka zachęca widzów, aby nie bali się uczuć i prób, otwierali nowe możliwości i nie odkładali niczego na później. „You Know You're Human” jest objawieniem wyjątkowości każdego człowieka i przypomnieniem o wartości życia. Artem Pivovarov poprzez swoją muzykę w dalszym ciągu ukazuje głębię ukraińskiej poezji, inspirując widzów do refleksji nad ważnymi kwestiami osobistymi.

Nawiasem mówiąc, Artem Pivovarov zaskoczył niedawno swoimi działaniami w Voice of the Country.

p>
Źródło informacji

Exit mobile version