Site icon GEO Polityka

Wojskowa Evgenia Emerald rozwodzi się z mężem wkrótce po porodzie

Ukraińska bohaterka i snajperka Evgenia Emerald ogłosiła rozstanie z mężem, żołnierzem Jewgienijem Stipanyukiem. Stało się to prawie rok po ich ślubie na froncie. Oficjalnie potwierdziła tę wiadomość na swojej stronie na Instagramie, pisze WomanEL.

Wojskowa stwierdziła, że ​​przyczyną rozstania nie były typowe, codzienne konflikty czy charakterystyczne różnice między partnerami. Podkreśliła, że ​​problem jest znacznie poważniejszy, ale pozostawiła go bez wyjaśnienia.

Czy dotykanie noworodka przez osobę inną niż Ty jest bezpieczne? ? Reakcja pediatryMiłość i modlitwy: jakie gwiazdy Hollywood wsparły Izrael po śmiertelnym ataku

Oficjalnie. To oszustwo. Wielu z Was już wszystko zrozumiała, ale ja mam dość milczenia. De facto jestem wolną kobietą. Proszę, okaż szacunek

– napisała celebrytka.

Evgenia Emerald w separacji z mężem wojskowym. Źródło: instagram.com/emerald.evgeniya

Jeśli chodzi o stan prawny, obecnie Evgeniya nie może uzyskać oficjalnego rozwodu, ponieważ ich córka nie ma jeszcze roku. Nie wpływa to jednak na jej poczucie wolności.

Reakcja sieci:

Evgenia Emerald w separacji z mężem wojskowym. Źródło: instagram.com/emerald.evgeniya

Warto dodać, że w październiku ubiegłego roku Evgenia Emerald i Evgeniy Stipanyuk zaręczyli się na pierwszej linii frontu, a w kwietniu na świat przyszła ich córka, której nadali imię Atena. Jednak już latem zaczęły pojawiać się spekulacje, że kochankowie zerwali związek. Potwierdziły to dalsze wydarzenia: obrończyni opuściła mieszkanie, w którym mieszkała z mężem i usunęła wszystkie wspólne zdjęcia.

Nawiasem mówiąc, Eugenia Emerald pokazała niedawno wykwintną sesję zdjęciową z mamą i córkami.

Źródło informacji

Exit mobile version