Site icon GEO Polityka

Nowy romans: Gigi Hadid i Bradley Cooper przyłapani na randce

W zeszłym tygodniu w Nowym Jorku Gigi Hadid została przyłapana z hollywoodzkim aktorem Bradleyem Cooperem. Gwiazdy spotkały się przed restauracją na Manhattanie z przyjacielem Gigi, Antonim Porowskim, relacjonuje WomanEL, powołując się na źródło Dailymail.

Cooper miał na sobie niebieską koszulkę One Tribe Foundation od swojej organizacji non-profit i zachował swój Wzrok wlepił w telefon, gdy szedł kawałek przed Hadid i jej przyjaciółką. Hadid połączyła brązową skórzaną spódnicę z pasującym oversize'owym płaszczem. Na koniec wszyscy wsiedli do czarnego samochodu.

Chwała mistrzom: WBC wręczyła specjalny pas dla Prezydenta Ukrainy Zmiany w modzie: kto został dyrektorem kreatywnym francuskiej marki Chloé Hadid i Cooper . Źródło: Dailymail

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid byli ze sobą połączeni przez większą część ubiegłego roku. Podobno poznali się w zeszłym roku, zanim plotki o ich randkach ucichły. Leo był widziany z Iriną Shayk na początku tego roku.

Gigi i Bradleya mogą mieć ze sobą wiele wspólnego – nie tylko kręgi towarzyskie, ale także fakt, że są dumnymi rodzicami małych dzieci. Supermodelka ma dwuletnią córkę z byłym muzykiem One Direction Zaynem Malikiem, a Cooper i jego była Irina Shayk wychowują sześcioletnią córkę Leah.

Przypomnij sobie, że Shayk zakończył jej romans z Cooperem w 2019 r. i od tamtej pory ich przyjaźń kontynuuje związek z aktorem.

W kwietniu Irina została przyłapana z Leonardo DiCaprio na after-party Coachella w Palm Springs. Ich nocne spotkanie wydawało się jedynie przyjacielskie, ale położyło kres plotkom o romansie Gigi i Leo.

Źródło informacji

Exit mobile version