Putin wyraził cel, jakim jest prowadzenie wojny z Ukrainą: było to cyniczne oświadczenie dyktatora

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została przekazana przez Unn, podaje URA-Inform.

W trakcie na posiedzeniu plenarnym Klubu Dyskusyjnego Wałdaj prezydent Rosji Władimir Putin przedstawił cel, jakim jest prowadzenie wojny z Ukrainą. Podkreślił, że konflikt ten nie sprowadza się do chęci zdobycia „dodatkowych terytoriów”, ale dotyczy zasad, które będą podstawą nowej stabilności i harmonii na świecie.

„Nadal musimy rozwijać i rozwijać zarówno Syberię, jak i Daleki Wschód. To nie jest konflikt terytorialny ani nawet ustanowienie regionalnej równowagi geopolitycznej. Pytanie jest znacznie szersze i bardziej fundamentalne. „Mówimy o zasadach, na których będzie oparty nowy porządek świata” – powiedział Putin.

Warto zauważyć, że rosyjskie media przedstawiły słowa rosyjskiego prezydenta o „zasadach nowego świata” porządku” jako „gwarancję bezpieczeństwa narodów i państwa Rosji”.

Ponadto Prezydent Federacji Rosyjskiej w swoim przemówieniu stwierdził, że kraj-agresor Rosja rzekomo nie rozpocząłby wojny wojna z Ukrainą.

„Rosja nie rozpoczęła wojny na Ukrainie, ale próbuje ją zakończyć”, ‚8212; powiedział cynicznie szef Kremla.

Przypominamy, że już wcześniej informowano, że Putin będzie miał specjalny plan na wybory: źródła na Kremlu „wyciekły” tę informację.

Źródło informacji
Exit mobile version