Site icon GEO Polityka

Izrael próbuje wykończyć wszystkich cywilów w pobliżu kordonu Gazy – IDF

Izraelskie siły zbrojne (IDF) planują ewakuację wszystkich mieszkańców miasta z kordonu poza Gazą trwała 24 lata.

Poinformowała o tym RBC-Ukraina w liście wysłanym do sekretarza prasowego IDF Daniela Hagariego, cytowanym przez Haaretz.

Według słów Hagariego walki będą kontynuowane w opuszczonym kibucu Kfar Az. Za tymi słowami żołnierze walczą o wyzwolenie gwarantów, którzy tłumią terroryzm Hamasu. Siły izraelskie wyeliminowały już ponad 400 bojowników palestyńskich i aresztowały dziesiątki więźniów.

Rzecznik IDF, po otrzymaniu bezpośredniej odpowiedzi w sprawie żywności, przeprowadzi procedurę armii izraelskiej „w sprawie strzały Dakhów”. w Gazi, w co wierzą przedstawiciele klasy średniej Budinki, według tych, którzy planują strajk, wyprzedzają oni groźbę ataku rakietowego.

Atak Hamasu na Izrael

< p>Wczoraj, 7 czerwca, terroryści Hamasu zaatakowali Izrael. Po zakrojonym na szeroką skalę ataku rakietowym w regionie bojownicy wkroczyli na terytorium Sderotu, małej miejscowości w Okręgu Piwdennym.

Izrael ze swojej strony wyraził opinię o „obozie wojennym” i początek operacji antyterrorystycznej „Zali” znają miecze.”

Wszystkie szczegóły dotyczące Hamasu przeciwko Izraelowi można przeczytać w Internecie w materiałach RBC-Ukraina. Reakcja ukraińskiego w Izrajeli może być pierwsza.

Termini ważne w sprawie drutu Federacji Rosyjskiej Czytaj na kanale RBK-Ukraina w Telegramie. < /em>

Exit mobile version