Ograniczone dopasowanie: Żeńka Kot przyznał, dlaczego nie wstąpił do Sił Zbrojnych Ukrainy

Wojna trwa, wszyscy boją się iść na front. Gwiazda choreografka, zwyciężczyni projektu „Dancing with the Stars” Zhenya Kot, nie była wyjątkiem, pisze WomanEL. W rozmowie ze Slavą Deminem tancerz przyznał, że ze względu na stan zdrowia nie nadaje się do wojska w czasie pokoju, a w czasie wojny ma ograniczone zastosowanie.

Gwiazdny choreograf uważa, że ​​prawdopodobnie tego nie zrobi. zostać wysłanym na linię frontu z powodu dużej liczby wypadków przy pracy.

Ukraińcy przygotowują się do premiery nowego filmu dramatycznego o stosunkach rosyjsko-ukraińskich wojnaKawa dla niepokonanych: w miejscu trafienia rakiety działa kawiarnia w Charkowie Zhenya Kot. Źródło: Instagram

Mam bilet. Ograniczona przydatność. Mam wiele kontuzji. Wydaje się, że nie nadaje się do użytku w czasie pokoju i jest ograniczony w czasie wojny. Nie sądzę, że wyślą mnie na linię frontu. Zaciska naczynie. Ciśnienie znacznie wzrasta. Cały tył w wypustkach. Cztery przepukliny. gdzieś mnie boli. Nie mogę długo stać ani siedzieć. Zawsze trzeba być aktywnym, aby kręgi nie przesuwały się z miejsca, powiedział Żenia.

Żenia powiedział, że przez długi czas wstydził się, że nie służył w wojsku. Jednak komunikując się z zawodowym personelem wojskowym, facet zrozumie, że jego działania wolontariackie są na razie bardziej skuteczne.

Zhenya Kot. Źródło: Instagram

Wojsko mi tak powiedziało. Zatrzymali mnie. Nie poddam się w obronie naszego kraju. Jestem nauczycielem na Uniwersytecie Kultury i zdaje się, że nauczycieli nie przysyłają… Wygląda na to, że jest pod zbroją. Nie rozumiem. Nie ukrywam się. Wszyscy wiedzą, gdzie mieszkam

Kot zauważył.

Od samego początku inwazji na pełną skalę Evgeny Kot zaangażował się w działalność wolontariacką. W pierwszych tygodniach pomagał TRO i wojsku, później zaczął transportować samochody żołnierzom na pierwszej linii frontu.

Niedawno bloger Verba kupił samochód dla Sił Zbrojnych Ukrainy i spotkał się z hejtem.

Niedawno bloger Verba kupił samochód dla Sił Zbrojnych Ukrainy i spotkał się z hejtem.

p>
Źródło informacji

Exit mobile version