Site icon GEO Polityka

Czy uczniowie wolą zwracać większą uwagę? Harmonogram wakacji dla noworodków 2023/2024

W ukraińskich szkołach zbliżają się wakacje 2023. Oznacza to, że skóra potrzebuje być oświetlony. Do tego czasu sytuacja w sektorze energetycznym może opóźnić się o wiele dni ze względu na niebezpieczny ostrzał Federacji Rosyjskiej.

RBC-Ukraina ujawnia, kiedy studenci wybiorą się w tym roku na wakacje al rock.

Podczas przygotowywania materiału wykorzystano: zalecenia Ministra Oświaty i Nauki w sprawie organizacji skały podstawowej 2023/2024 w fundamentach gimnazjum, oświadczenie orędownika Ministerstwa Oświaty i Nauki Andrija Staszkowa, oświadczenie orędownika szefa KMVA Walentina Mona Drivskiego, dane z Wydziałów Obwodu Połtawskiego i Żytomierza, publikacje „Dnipro TV”, „Komentarze”. Charków” i „Suspilne”.< /p> Wstępny harmonogram 2023/2024

Ta pierwotna rzeka na Ukrainie rozgrywa się w umysłach obozu wojskowego i ma wiele osobliwości. Zokrema, w przyszłości zzvichay. Ministerstwo Edukacji i Nauki ustaliło termin losu początkowego – od 1 wiosny 2023 r. do 28 czerwca 2024 r.

W którym struktura procesu edukacyjnego oraz dotkliwość wakacji oznaczają położenie ostatniego środka. Oświetl to sam. Warto pamiętać, że zgodnie z ustawą „O wznowieniu nauki na poziomie średnim” w początkowym okresie nauki uczniowie mają na jej ukończenie co najmniej 30 dni kalendarzowych.

W celu uzyskania wyraźnej informacji w przypadku potwierdzonych wakacji szkolnych według regionu schemat orientacyjny wygląda następująco:

Pozostałe nabory dla większości szkół mogą zakończyć się 31 czerwca, a do 28 czerwca 2024 r. mogą być wymagane prace wyrównawcze w celu pokrycia wydatków edukacyjnych, certyfikacji i innych wpisów do programów edukacyjnych.

Daty wakacji szkolnych Ukraina

U Kijów Miska Vlada wskazała, że ​​I semestr w szkole podstawowej trwa od 1 wiosny do 22 kwietnia 2023 r.; II semestr – od 8 września do 31 maja 2024 r.

Po mianowaniu Walentina Mondriewskiego na orędownika szefa KMDA, 31 maja w stołecznych szkołach biją pozostałe dzwony. Warunki urlopowe na rachunkach głównych Kijowa przedstawiają się następująco:

Dla uczniów klas pierwszych odbędą się dodatkowe ferie zimowe – 19-25 lutego 2024 r.

The Wydział Oświetlenia Żytomierza zagłosował. Jednakże warunki wakacji w szkołach mogą zależeć od stanu bezpieczeństwa w regionie, warunków temperaturowych i oświetlenia.

Zazwyczaj uczniowie w Żytomierzu rozpoczynają wakacje w okresie wakacji wiosennych od 23 do 29, a zima od 23 do 14. Wiosenne wakacje zaplanowano na 23-31 marca, a początek maja zakończy się 6 maja 2024 roku.

Dniepr wyznaczył datę rozpoczęcia i zakończenia urlopy na rok 2023/2024:

W Charkowie w Ministerstwie Edukacji wstępnie ogłoszono wstępne terminy wakacji w roku 2023/2024. I tak wiosną dzieci rozpoczynają naukę od 23 do 29 czerwca, a w ferie zimowe od 30 do 14 czerwca 2024 r.

Na stronie dyrekcji Ośrodka W związku z tym podaliśmy orientacyjne warunki świąt:< /p>

Dodatkowe wakacje dla Perszaczki – od 19 do 25 lutego 2024 r.

W szkołach w obwodzie połtawskim harmonogram wakacji wygląda następująco Ten. Trening wiosenny przewidywany jest od 23-29 lutego, zima – 30 Pierś – 14 września, wiosna – 25-31 Poród.

Dzieci szkolne w Czerkasach pojadą na wakacje do końca roku (23-29). Ferie zimowe trwają od 23 do 7 września, a ferie wiosenne od 25 do 31 lutego 2024 r.

Na Ukrainie będą długie wakacje

Wakacje dla pierwszego pokolenia roku 2023/2024 maj sytuacja vplnuti bezpekova, przerwy w dostępie światła i ciepła, podobnie jak losy z przeszłości w wyniku rosyjskich ataków rakietowych na infrastrukturę krytyczną.

Ministerstwo Oświaty i Nauki Ukrainy ogłosiło, że szkoły mogą odwołać wakacje. Ale Ts Robitimut w skórze specyficznego ułożenia porostów jednorazowo.

“Yaksho vinike o żądaniu Wielkiego Kanіkula w Zv'yazi, on to zrobi będą przeplatane. W każdej szkole i w każdym regionie zostaną podjęte podobne decyzje i zorganizowane zostaną tak wspaniałe święta” – powiedział Orędownik Ministra Edukacji Andrija Staszkowa na antenie ogólnopolskiego teletonu.

Warunki oraz ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą przeczytane na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version