Site icon GEO Polityka

Okupanci strzelali do przedsiębiorstw rolnych w obwodzie donieckim: zostali ranni

Rosyjskie siły zbrojne dzisiaj, 2. bitwa, ostrzał artyleryjski Przedsiębiorstwo przemysłowe w obwodzie donieckim. W wyniku ataku ludzie odnieśli obrażenia.

RBC-Ukraina informuje o tym w korespondencji do Biura Prokuratora Generalnego.

Okupanci najwyraźniej przy pomocy artylerii ostrzeliwali osiedla w pobliżu dzielnic Pokrovsky i Volnovsky.

Około godziny 07:00 wojska rosyjskie zaatakowały przedsiębiorstwo rolnicze w pobliżu wsi Nowoukrainka w gminie Wugledarsk, w wyniku czego dwóch żołnierzy z 36 i 55 znajdujących się na ulicy zostało rannych odłamkami. Zabrano ich do szpitala w celu uzyskania pomocy medycznej.

Jakie inne wsie ostrzeliwali Rosjanie w obwodzie donieckim

Organy ścigania wszczęły dochodzenie przygotowawcze w sprawie dochodzeń karnych w sprawie faktów naruszenia przepisów ustawowych i wykonawczych aiv war.

Prokurator Używamy wszelkich możliwych i wiarygodnych metod w celu udokumentowania okrucieństw militarnych popełnionych przez przedstawicieli Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.

Rosyjski ostrzał obwodu donieckiego

Ludność obwodu donieckiego jest teraz świadoma ostrzału ze strony rosyjskich żarbników Iyskih. Cierpią zarówno miasta i wsie na pierwszej linii frontu, jak i te położone na linii frontu.

Wcześniej Doniecka Prokuratura Obwodowa informowała, że ​​okupanci zrzucili niedawno bomby powietrzne na Kostyantyniwkę. rannych 3 osoby usunięto z ran od 37 do 60 skał.

Donoszono również, że wcześniej Rosjanie zaatakowali obwód doniecki czołgami i dodatkowymi bombami powietrznymi. W wyniku wrogich ataków ktoś zginął lub został ranny.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version