Posłuchaj kawy: dlaczego nawiązali współpracę pomiędzy SLUKH i Fresh Black?

Miłośnicy muzyki i miłośnicy kawy mogą teraz cieszyć się ulubionym napojem i jednocześnie słuchać utworów. Manifest „Słuchaj Kawy” ukraińskiej marki kawowej Fresh Black i medialnego „Słuchu” otworzą nową rzeczywistość, pełną smaku i dźwięków – pisze WomanEL.

Posłuchaj kawy. Źródło: Instagram

Liderzy niszowi zaprezentowali kroplówki z playlistami muzycznymi ukraińskich wykonawców. Celem tak niezwykłej współpracy jest stworzenie niepowtarzalnych wrażeń i popularyzacja aktualnej muzyki ukraińskiej.

Akhtem Seitablayev oświadczył się swojemu nowemu kochankowi Policja odwiedziła dom Britney Spears: co zrobiła gwiazda

Każdy z kropli zawiera link do playlisty, „której można słuchać przy kawie”. Są to wykonawcy różnych gatunków: elektro-popowy duet Kurs Valut, grunge „Say Shchos Pogan”, kitty rock Vioria. Utwory zostały wybrane „tak, aby pasowały do ​​kawowego nastroju” – od agresywnych i ostrych po wesołe i zabawne.

Pierwszy „ muzyczna” kawa. Źródło: Instagram

Kolekcja zawiera pięć kropli kawy speciality z Brazylii, Chin, Kenii, Etiopii i Kolumbii. Jedna kawa została również przetworzona w bourbonie. Muzyczno-kawowy tandem oferuje następujące nastroje smakowe:

Muzyczne dripy można już kupić w sklepie internetowym Fresh Black oraz w burgerowni Nisha. Później pojawią się w sieci sklepów Silpo.

Tutaj poznasz sekret parzenia pysznej kawy od Amelie.

Źródło informacji

Exit mobile version