Site icon GEO Polityka

Modelka Victoria Maremukha opowiedziała, jak zgodziła się na otwarty związek ze swoim kochankiem

Aktorka i finalistka ukraińskiego projektu Supermodelka Victoria Maremukha otwarcie opowiedziała o swoim otwartym związku z francuskim mężem Louisem i wyjaśniła, że ​​podjęcie tej decyzji było dla niej trudnym procesem wewnętrznym. Zaznaczyła, że ​​wcześniej nie preferowała tego formatu związku, ale z czasem jej poglądy uległy zmianie. Współpraca z psychologiem zmieniła opinię modelki. Victoria zdała sobie sprawę, że kocha i chce zwrócić na siebie uwagę innych mężczyzn, a jej wybraniec ma podobną wizję ich miłości – pisze WomanEL.

Mam w sobie mnóstwo miłości. Teraz moją największą miłością jest mój syn, potem mam męża, ale mogę kochać innych. Mój mąż i ja uprawiamy wspaniały seks, ale podoba mi się, gdy zaczynasz się spotykać, jest taka pasja, której nie da się porównać z niczym. Później to minie, a ja nie zostawię męża dla tego faceta. Mój mąż jest dla mnie tak wygodny pod względem życiowym, że świetnie się razem bawimy jako partnerzy

Piosenkarka Pink wyrzuciła gościa z koncertu: przyczyna jest znanaMisja kosmiczna Queen: muzyk kultowego zespołu stał się częścią zespołu NASA – zauważyła gwiazda.

Otwarty związek Wiktoria Maremukha. Źródło: instagram.com/vicky_mare/

Przyznając się do pragnienia wielu rodzajów miłości i uwagi, Maremukha podzieliła się własnym rozumieniem siebie jako osoby potrzebującej różnorodności w związkach. Podkreśliła, że ​​ważne było dla niej pełne zaufanie partnerowi, aby zaakceptować otwarty związek jako odpowiednią dla siebie opcję.

Akceptacja tego typu relacji związek to dość trudna decyzja. To nie jest łatwe. Naprawdę trzeba zaufać osobie i ją pokochać, zaakceptować siebie. Zgodziliśmy się, że mogą być różni partnerzy, różne sytuacje i tak dalej. Oczywiście mówią, że nie mam własnego zdania, że ​​się przed nim ugięłam. Ale chciałam tylko przekazać, że to był mój wybór, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że kobieta może mieć kilku partnerów – powiedziała Victoria.

Otwarty związek Victorii Maremukha. Źródło: instagram.com/vicky_mare/

Celebrytka zauważyła także, jak ważna jest szczerość przed publicznością i chęć pokazania, że ​​relacje w małżeństwie mogą przybierać różne formy. Ma nadzieję, że jej otwartość pomoże zmienić stereotypy panujące w społeczeństwie.

Przy okazji, niedawno rozmawialiśmy o trudnej drodze do sukcesu Victorii Maremukha.

Źródło informacji

Exit mobile version