Wyzwanie dla milionów: co Netflix obiecuje uczestnikom „Gry w kałamarnice”

Platforma streamingowa Netflix opublikowała zwiastun reality show „Squid Game: The Challenge”. Serial oparty jest na oryginalnym serialu, który stał się najpopularniejszym projektem Netflix w historii – pisze WomanEL. Tylko w ciągu pierwszych 28 dni od premiery obejrzano go przez około 1,7 miliarda godzin.

Co zrobiłoby 456 prawdziwych ludzi za 4,56 miliona dolarów? The Squid Game: The Challenge, nowy program konkursowy oparty na naszej ogromnej serii, ukaże się 22 listopada wyłącznie w serwisie Netflix. Taylor Swift i Travis Kelce po raz pierwszy zobaczeni razem. ZDJĘCIE 89-letnia Sophia Loren została pilnie hospitalizowana, jak wskazano w opisie zwiastuna.

“Gra w kałamarnice: wyzwanie.” Źródło: Instagram

Program będzie miał dziesięć odcinków. Gracze, którzy ukończyli 21 rok życia, będą rywalizować w konkursach „inspirowanych serialem, z nieoczekiwanymi dodatkami”. Siła ich samych, ich strategii i koalicji zostanie wystawiona na próbę.

Firma obiecuje największą obsadę i największą jednorazową nagrodę pieniężną w historii. Organizatorzy zapewniają także, że uczestnikom nic się nie stanie.

W 2021 roku ukazał się pierwszy sezon serialu południowokoreańskiego reżysera Hwanga Dong-hyuka o ludziach biorących udział w tajnej grze o przetrwanie. Producenci obiecują, że drugi sezon „The Squid Game” wypuści w 2024 roku.

Dowiedz się tutaj o najciemniejszym dziele Flanagana, które zostanie udostępnione w serwisie Netflix.

Źródło informacji

Exit mobile version