„Dnipro-1” minimalnie pokonał „Zoryę” w bitwie zwycięzców UPL

Zoria Ługańsk wygrała mecz u siebie w 8. rundzie ukraińskiej Premier League ki z „ Dnipro-1″.

RBC-Ukraina donosi o tym wraz z raportami o wyniku meczu.

Ukraina, Premier League, 8. kolejka

< p>“Zorya ” – “Dnipro-1” – 0:1

Goli: Kogut, 24

W pierwszej połowie „kluby sportowe” wyglądały ładniej. Jednak w początkowej fazie ani Ługańsk, ani Dnieprowska sustria nie zdołały do ​​końca meczu zdobyć gola na prawym skrzydle. Trochę hiby musnęło się niskim uderzeniem Koguta w dalszy słupek.

A na 24. etapie „Dnipro-1” trochę niezadowolonego spojrzenia na rakhunku. Babenko-Rubchinsky-Kogut wykonał trichodivkę gości. Reszta zespołu posłała piłkę w dalszy róg po obiecującym dośrodkowaniu partnera – 0:1.

Pozostałe zespoły kontynuowały tę samą sytuację. Było dużo walki i brakowało momentów na boisku. W takiej sytuacji „kluby sportowe” były bliskie utraty władzy. Siła „Zoryi” w atakach wydawała się bezzębna.

Tak naprawdę linię frontu drużyny Ługańska można przypisać momentowi Antyukhy. Ukrainiec przed przerwą odrzucił w rzucie karnym prawą ręką podanie Guerrero, ale z bliskiego rogu nie trafił w bramkę. Drużyna Dniepru odnotowała kolejne zwycięstwo Kohuta (obrona Turbajewskiego) i strzał Rubczyńskiego w bramkę.

Zoria nie była w stanie zorganizować ostatecznego ataku, więc poniosła czwartą porażkę w sezonie. Lugantsi przegrali w 14. meczu (5 punktów), a z „Dnipro-1” awansowali na środek turniejowej tabeli. Zespół Jurija Maksimowa zdobył 9 punktów.

Przed słowami Szachtar zapisał remis z „Ruchem” w mniejszości.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanał RBC – Ukraina w Telegramie.