Site icon GEO Polityka

Rosjanie odwrócili się przed atakami na energetykę. Ignat Rozpow, do czego przygotowują się Ukraińcy?

Rosyjskie armie oczywiście będą nadal atakować cele ogniowe sektora energetycznego Ukrainy przed nami sezonu spalania.

RBC-Ukraina informuje o tym, wysyłając odprawę do oficera rzecznego Sił Rebeliantów, Jurija Ignata.

„Dzisiaj zapewniono katastrofalny wynik w praca obrony przeciwlotniczej. 36 z 43 rakiet było zadowolonych, świetny wynik, roboty PPO. Lekarze zaatakowali szereg ataków, atakując z różnych kierunków, w różnych obszarach. Praca PPO odbywała się głównie w 6 obszarach” – powiedział.< /p>

Ignat zauważył, że dla informacji o pracownikach energetyki Rosjanie zaatakowali obiekty infrastruktury krytycznej, a dokładniej obiekty energetyczne.

Domyśliłem się, że tuż przed ostatnim atakiem zaatakowano rafinerię ropy naftowej w Krzemieńsku.

„Dlatego można zaczynać piosenkę, bo obiekty sektora paliwowo-energetycznego zostaną nadal być w zasięgu wzroku wroga. I na co musimy się przygotować. Ponieważ sezon pożarów już wkrótce nadejdzie. A być może wroga nie można spodziewać się po planach ataków na takie obiekty w pobliżu obiektów wojskowych” – dodał rzecznik.

Atak rangi na Ukrainę

Dlaczego rosyjscy okupanci ostrzelali terytorium Ukrainy? W kilku miejscach przez robota PPO odczuwalne były wibracje, a także „przepięcia”.

Okrem, w Kijowie, w kilku obszarach odnotowano spadek terenu, przez który ucierpiało najmniej osób. W Rivnoy podpałki uderzyły w obiekt energetyczny. A w obwodzie czerkaskim rakiety uderzyły w ziemię.

W przeszłości Rosjanie wystrzelili w stronę Ukrainy 43 rakiety powietrzne, z czego 36 zostało straconych przez nasze wojsko.

Wszystkie szczegóły dzisiejszych ataków rakietowych ї – przeczytaj materiały RBC-Ukraina.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version